PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34748}

11.09.01

11'09''01 - September 11
6,8 968
ocen
6,8 10 1 968
11.09.01
powrót do forum filmu 11.09.01

Moim skromnym zdaniem to naprawde nie jest dobry pomysl, zeby w ten sposob uczcic pamiec osob zmarlych w zamachu na WTC. Mozna to zrobic inaczej, niekoniecznie krecac film. Mamy juz takich dostatecznie duzo, z "Suma Wszystkich Strachow" na czele. Osobiscie wolalbym zapalic swieczke na gruzach wiezowcow. A o anatomii zamachu kazdy z nas wie az za duzo.

wojtimosi

no nie wiem...
Myśle, ze nie powinines porównywac tego z "Suma wszystkich strachow" (to byl koszmarny film) bo tematyka tych dwoch filmow mam wrazenie bedzie calkiem calkiem inna!!! przynajmniej tak mi sie wydaje z tego zo slyszalem na temat tego filmu, wiecej napisze jak obejrze film 11 wrzesnia...

ocenił(a) film na 8
wojtimosi

nie masz racji
No nie stety prawda jest troche inna, bo kazdywie co sie stalo! Mniej ludzi wie czemu, a juz najmniej jak. A to wedlug mnie jest "anatomia zamachu". Film jest dobrym pomyslem by ludzi uswiadomic.
A jesli masz mozliwosc jechania do NY i zapalnie swieczki to mozesz tez zapalic jedna za mnie, ale ja, jak rowniez wiele osob nie moze sobie na to pozwolic (mowa, rzecz jasna o wyjezdzie).
Poza tym jest to hold artystow dla ofiar, a nikomu nie mozesz go zabronic.

ocenił(a) film na 8
wojtimosi

Czemu?
Poza tym czemu juz go oceniles, skoro jeszcze nie widziales?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones