PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=520201}

11 września. Pytania bez odpowiedzi

Loose Change 9/11: An American Coup
7,0 319
ocen
7,0 10 1 319
11 września. Pytania bez odpowiedzi
powrót do forum filmu 11 września. Pytania bez odpowiedzi

Wszystko bardzo spójnie i koherentnie przedstawione. Wiele nowych faktów, nie poruszonych w pierwszej części.

Starałem się zachować maksymalną obiekywność, a nawet obejrzeć i przeczytać dodatkowe materiały, również te mające na celu zdementować ten film dokumentalny. Nie znalazłem niczego co by rzeczywiście objaśniało lub zaprzeczało argumentom z tego filmu.

Jestem sceptykiem ogólnie i wymagam zawsze solidnej argumentacji. Niemniej jednak, wygląda na to, że rzeczywiście 9/11 był spowodowany prawdopodobnie przez rząd i elity USA dla celów wojennych, finansowych i zmiany paradygmatu kontroli.

jfjsas07

Debunking Screw Loose Change widocznie źle szukałeś albo nie chciałeś znaleźć merytorycznych materiałów. Rozumiem z twojej wypowiedzi, że merytorycznie to jest pokazywać szczątki po samolocie rozbitym i stwierdzać, że to nie był samolot. Także sugerować jakoby samolotu wcale nie było w scenie gdzie wyraźnie nagrał się na filmie(i ten film nam puszcza fragmenty)?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones