PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=342514}

11 września: Niewygodne fakty

Loose Change 2nd Edition
7,4 5 802
oceny
7,4 10 1 5802
11 września: Niewygodne fakty
powrót do forum filmu 11 września: Niewygodne fakty

Mam dowod filmowy wiec przestancie mowic glupoty ze ludzie NIE wyladowali na ksiezycu. Historie slyszalem dawno i przyjmowalem do wiadomosci (jakies 10 lat temu) ze moze byc prawdziwa ale trzeba podchodzic z dystansem.

Dowody ladowania na ksiezycu:

*W tych czasach biznesmeni moga sobie kupic lot na ksiezyc. Myslicie ze za GRUBA kase udawali by ze nie polecieli na ksiezyc albo ze robili im pranie muzgu ?

*Dowod obalajacy teorie spiskowa, seria Pogromcy Mitow sklada sie z odcinkow w ktorym naocznie mamy mozliwosc zobaczenia dowodow na oszukane teorie ktore sa pokazywane w gazetach czy w filmach (np taki ze drzwi samochodu przy strzelaninie WCALE nie chronia od kul). W sezonie 7 odcinku 2 zatytulowanym "Lądowanie na Księżycu" ktory ogladalem pogromcy chcieli sprawdzic ta teorie spiskowa. Poszli do odpowiednich ludzi i spytali sie bardzo wielu rzeczy ktore mogly byc falszywe, np. skoro na ksiezycu nie ma wiatru to dlaczego flaga wygladala jak by cos wialo ? Sprawdzili chyba wszystko co bylo mozliwe ze specjalista ktory sie na tym zna i UDOWODNILI ze ten mit jest "obalony" czyli nie prawdziwy. Ludzie ladowali na ksiezycu. Wszystkich zwolennikow przeciwnikow zainteresowanych ta teoria odsylam wlasnie do tego odcinka. Jest do znalezienia w internecie w wersji z lektorem jak i w angielskiej. Mozna tez obejrzec na Discovery chyba i na TV4 czasem leca ale skoro jest 7 sezonow to mysle ze trudno by bylo trafic na ten odcinek ;)

Podalem fakty, nie jestem zwolennikiem ani przeciwnikiem tej teorii. Poprostu znam prawde

ocenił(a) film na 1
Agape_2

"*W tych czasach biznesmeni moga sobie kupic lot na ksiezyc. Myslicie ze za GRUBA kase udawali by ze nie polecieli na ksiezyc albo ze robili im pranie muzgu ? "
Mozesz łaskawie podać JEDEN przykład na to co mówisz?

adunwad

http://www.wprost.pl/ar/9955/Wakacje-w-kosmosie/?I=962 ?

ocenił(a) film na 1
Agape_2

Możesz mi wyjaśnić, co ma lot na orbitę okołoziemską wspólnego z lądowaniem na księżycu? Bo akurat to, że za kupe kasy można poleciec to wiem, ale żeby na księżyc? Bzdura.

adunwad

przeciez wszystkie niby fakty ktore byly za tym ze ludzie nigdy nie wyldowali na ksiezycu zostaly obalone przez pogromcow mitow, wyjasnione zostaly wszystkie nieprawidlowosci. Myslicie ze ameryka by sie zgadala z rosja w sprawie ladowania na ksiezycu ze tego wogole nie bylo ?

ocenił(a) film na 1
Agape_2

Ale ja nie o to pytam mózgu. Wiem, że ludzioe byli na księżycu, jednak mógłbyś sprostować bzdurę, którą napisałeś.

adunwad

rzeczywiscie, zle napisalem, ludzie nie latali na ksiezyc a jedynie na orbite, chodzilo mi o to ze z tej orbity bylo widac ksiezyc a gdyby chcieli by cos ukryc mysle ze nie pozwalali by im latac tak "blisko" ksiezyca, cala ta teoria zostala juz dawno obalona tak jak mowilem, w pogromcach mitow.

ocenił(a) film na 10
Agape_2

Oczywiście, że ludzie wylądowali na księżycu, ALE CO TO MA WSPÓLNEGO Z FILMEM?!

Gojira

ktos napisal nizej (w momencie pisania bylo nizej ^^) ze lot na ksiezyc to tez teoria spiskowa, nie chcialem zeby ktokolwiek wierzyl w takie glupoty. Slyszalem tez teorie spiskowa ktora mowi ze nie bylo 2 wojny swiatowej :O. Lubie teorie spiskowe ale niektore to przegiecie ...

ocenił(a) film na 10
Agape_2

No cóż... teorie spiskowe możemy podzielić chyba na 3 grupy:

1. śmieszne - bezpodstawne (spisek nigdy nie miał miejsca), np. lądowanie na księżycu
2. nigdy nie wyjaśnione (prawdy najprawdopodobniej nigdy nie poznamy), np. Pearl Harbor, 11 Września
3. potwierdzone (wiemy że spisek miał miejsce) - zabójstwo Kennedyego

Gojira

Proste i mysle ze to jest odpowiedz na wszystkie pytania. Ja wylączam się z dyskusji bo nie ma juz co o tym pisac. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones