PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695453}
4,6 17 138
ocen
4,6 10 1 17138
4,4 28
ocen krytyków
11 minut
powrót do forum filmu 11 minut

Czy ktoś może powiedzieć coś więcej o tym filmie?? Doborowa obsada jak widzę więc może
być hit albo...

analthunder

a może to będzie ekranizacja "11 minut" Paula Coelho :)

liivre

Takie było właśnie moje pierwsze skojarzenie! ;) Potem zobaczyłam obsadę, i nie widzę żadnej odtwórczyni roli Marii, więc zwątpiłam...

belikecass

oh nooooł :( szkoda, myśle, że ksiązka warta jest filmu na jej podstawie :D

liivre

Ojj tak! Choć nie wiem, czy film byłby choć w jednej tysięcznej tak dobry jak książka, gdyby był kręcony, mimo wszystko, w Polsce... Jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić...

belikecass

hahahaha dokładnie to samo chciałam dodać :)

liivre

Bedzie ekranizacja ksiązki jak wynika z tego co tu przeczytałem http://www.filmweb.pl/news/%22Jedena%C5%9Bcie+minut%22+Coelho+b%C4%99dzie+ekrani zowane-19800 więc Skolimowski zrobi film o czymś innym:)

analthunder

huhuhu!! świetnie

liivre

artykuł został wstawiony na początku roku 2005 :(
ekranizacji jak nie było, tak nie ma...
pozostaje czekać na informację o czym będzie film Skolimowskiego..

asiula1a

No nie zauważyłem tego "drobnego" faktu...może jeszcze kręcą:)

analthunder

Dziś był na filmwebie news, że Skolimowski dostał dofinansowanie od jakiejś Europejskiej agencji filmowej więc dopiero teraz ma budżet, żeby go nakręcić.

belikecass

Książki Paulo są tak beznadziejne, że film na jego podstawie mógłby zrobić nawet Afganistan albo Mozambik i byłby lepszy od książki :P

liivre

oby nie, ale dlaczego jeszcze nic nie wiadomo skoro film wychodzi w tym roku?

Madziunia_filmweb

Ponieważ trwają jeszcze castingi do ról

Madziula1610

Ma to być film katastroficzny a nie psychologiczny, tyle wiem. Wszystko role już są obsadzone i pewne, film jest kręcony od jakiegoś tygodnia dopiero.

BlackBird666

A wiecie może gdzie będą kręcone sceny z Rutgerem Hauerem? Bardzo chciałbym go spotkać i poprosić o autograf. Będę wdzięczny za informację :)

MMB

w Polsce, poszukaj a znajdziesz, w sumie za jakiś czas łatwiej będzie o autograf od putina jak nas odwiedzi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones