PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=212154}
6,9 589
ocen
6,9 10 1 589
Żywot Michała
powrót do forum filmu Żywot Michała

Dziwne

ocenił(a) film na 7

Zauważyliście, że gdy Michał idzie do kompanów na początku filmu, pojawia się data czerwiec 2000 roku, a oni o Bin Ladenie nawijają, dziwne to, wątpię, żeby słyszeli o nim w tymże roku, przecież zamachy były w 2001 roku we wrześniu.
Wydaje mi się, że według reżyserki, miało to wyglądać na to iż film był kręcony przez okres kilku lat, a w rzeczywistości było to kilka miesięcy lub nawet tygodni. Reżyserka celowo wpisała tę datę wsteczną, niechcący przeoczając rozmowę o Bin Ladenie i przez to sama się pogrążyła.Jednak mimo to, jest to świetny dokument.

ocenił(a) film na 7
tonyhawkjr

Też na to zwróciłem uwagę. Coś im nie wyszło z montażem, wpisywaniem dat albo rzeczywiście z kilku miesięcznego okresu zrobili niby 3 lata.

ocenił(a) film na 7
kuuuba777

Długo czekałem na odpowiedz, aż w końcu się doczekałem :). Szacun, że też to zauważyłeś, dla mnie to rażący błąd, bo udowadnia nam manipulację. Jak mam teraz uwierzyć w to wszystko co zobaczyłem w filmie, może to tez fikcja, wymyślona po to, żeby przyciągnąć widzów?

użytkownik usunięty
tonyhawkjr

Właśnie oglądam ten dokument i od razu to samo pomyślałem. Nieliczni i raczej zainteresowani słyszeli o bin Ladenie przed 11 września, więc to jest jawna manipulacja ze trony reżyserki. Szkoda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones