PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725200}

Żywioł. Deepwater Horizon

Deepwater Horizon
7,1 57 424
oceny
7,1 10 1 57424
6,3 19
ocen krytyków
Żywioł. Deepwater Horizon
powrót do forum filmu Żywioł. Deepwater Horizon

ŁAŁ

ocenił(a) film na 5

zastanawia mnie czy ktoś rzeczywiście odda realia w tym wypadku mojego zawodu, kierownik lata po wiertni i pyta co było robione, przekazanie zmiany po 3 tygodniach w domu która trwa pół dnia a tu na schodach do helikoptera , słuchanie nadzorców z bp którzy mają kierownikowi wykłądają kurs przeciwerupcyjny to mniej wiecej tak jak pouczanie trybunału konstytucyjnego przez kaczyńskiego :-), brak obiegu informacji- tragedia jak w warzywniaku ! tłumaczeni branżowe pomsta do nieba. film z rozmachem i może się podobać laiką a branżystą przypomina armagedon :-))) jeśli ktoś chciał poznać platformą i pracę na niej to tylko obraz gra z rzeczywistością , zachowanie taksty struktura decyzyjność zupełnie nie ma nic wspólnego z rzeczywistością ! a malkovicz w jasnych materiałowych spodniach w kantke na stole wiertniczym zabił mnie po całości :-))) to tak jakby Lewy w finale LM zagrał w płetwach, ABC akwalungu i czapeczce ze śmigiełkiem :-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones