PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=819909}

Żegnaj, mój synu

Di Jiu Tian Chang
7,4 1 921
ocen
7,4 10 1 1921
7,4 11
ocen krytyków
Żegnaj, mój synu
powrót do forum filmu Żegnaj, mój synu

Obejrzałem, bo jako szanujący się kinoman lubię wiedzieć, co się kręci w innych krajach i mieć pogląd, Lubię wiedzieć, że taki film jest. Miało to być arcydzieło pokazujące życie rodziny w kontekście różnych przemian. Społecznych, gospodarczych, kulturalnych. Ale to taki film, który ocenia się wysoko, albo nisko. Nie ma środka, Nie straciłem czasu, coś wyniosłem. Ale od samego początku akcja toczy się w ślimaczym tempie. Film potwornie długi, Bez żadnej akcji, o niczym. Zmęczył mnie. Na pewno wielu osobom się spodoba, ale ja się do nich nie zaliczam. Przede wszystkim za długi. Pierwsze 120 minut jeszcze, potem coś się popsuło. 3/10.

grzegorzanu

>> Ale to taki film, który ocenia się wysoko, albo nisko. Nie ma środka (...) <<

Niby dlaczego? Bo tak powiedziałeś?

użytkownik usunięty
grzegorzanu

Grześ, nie jestes odosobniony w tym poglądzie. I to nawet nie chodzi o długość, tylko, ze ta historia taka jakaś .... nijaka

W mojej ocenie to właśnie historia jest najmocniejszą stroną filmu, zwłaszcza wątek ucieczki syna od rodziców najbardziej wstrząsało mnie to że zdecydowali się na adopcje. Polecam dla ukazania przeżywania straty, ostrzegam jednak dla wielu może być szokujący.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones