PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12137}

Żądło

The Sting
8,1 77 033
oceny
8,1 10 1 77033
7,9 29
ocen krytyków
Żądło
powrót do forum filmu Żądło

OK i nic wiecej

ocenił(a) film na 7

Nie rozumiem zachwytow i rzucania 10tkami w ekran monitora. Film byl przewidywalny, wszystkiego domyslalem sie 5-10 minut wczesniej (ze babka jest morderca, ze FBI jest ustawione). Moze jak na tamte czasy bylo w nim cos wyjatkowego? Ale to nie jest powod do oceniania.

ocenił(a) film na 10
celebes

Z babką mordercą to był jedyny element zaskoczenia jak dla mnie. Resztę przewidziałem łącznie z zakończeniem po około pół godziny filmu (wiedziałem że wsadzą go w zakład który jest niby pewny, że CIA to wypucha itd). Mimo że film nie był dla mnie zaskakujący to daję 10/10 bo fabuła/intryga była genialnie przemyślana z najdrobniejszymi szczegółami :)

ocenił(a) film na 9
celebes

Genialne aktorstwo, świetna muzyka, zabawa kinem. Do tego rewelacyjny scenariusz, dopracowany w każdym elemencie, może przewidywalny ale i tak mega wciągający i ogląda się go z wielką przyjemnością. Czysta rozrywka. Moim zdaniem film nie zestarzał się ani odrobinę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones