PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12137}

Żądło

The Sting
8,1 77 033
oceny
8,1 10 1 77033
7,9 29
ocen krytyków
Żądło
powrót do forum filmu Żądło

Naprawdę

ocenił(a) film na 8

dobry film, świetnie zagrany, jedna rzecz mi uciekła, otóż kiedy złapali Hookera, to poszedł
na układ i wystawił Gondorffa, a w końcówce gliniarze byli podstawieni. To jak, dał im w
łapę czy co?

ocenił(a) film na 10
martinez_pb

Sama miałam z tym problem, ale z tego co zrozumiałam i przeczytałam, FBI też było podstawione, współpracowało z Gondorffem i Hookerem i miało być chyba zmyłą dla tego policjanta, co go szukał, żeby dał mu spokój, ale sama nie wiem, nie bardzo przyuważyłam, co się stało z tym skorumpowanym policjantem w ostatnich scenach filmu, może ktoś wie coś więcej?

ocenił(a) film na 9
martinez_pb

To FBI było podstawione od samego początku. Byli to kumple Gondorffa, a Snyder wystraszony tym, że mogą go przymknąć za branie łapówek uwierzył im nawet ich nie sprawdzając. Po tym jak wpadło "FBI" Snyder miał odstawić Loneganna w bezpieczne miejsce. Taka była umowa miedzy Snyderem, a "FBI". W tym czasie ekipa wszystko wysprzątała i się ulotniła.

Mam nadzieję, że wszystko jasno wyjaśniłem.

ocenił(a) film na 8
kaioken26

Dzięki, teraz to ma sens ;) Pierwszy raz oglądałem ten film (wczoraj), ale obejrzę chyba jeszcze raz ;)

ocenił(a) film na 7
martinez_pb

(Mało) dobry człowieku, gdy piszesz takie posty przyzwoitość wymagałaby, abyś umieścił wcześniej jedno krótkie słowo: SPOILER.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones