PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12137}

Żądło

The Sting
8,1 77 033
oceny
8,1 10 1 77033
7,9 29
ocen krytyków
Żądło
powrót do forum filmu Żądło

Nie oglądałem tego filmu. Bedzie to mój pierwszy raz:) Nawet nie czytałem opisu filmu, zwróciłem tylko uwagę na date produkcji i ocene, wiec może to byc cos interesującego zważywszy, że stare filmy z lat 70 mają specyficzny klimat:) Zapraszam do refleksji :)

ocenił(a) film na 10
_Fistach_

Film fantastyczny, aż się dziwie, że jest za pierwszą setką.. Oglądałem dość dawno i tylko raz, ale muszę sobie przypomnieć ;). Szkoda, że tvp nigdy nie pomyśli o widzach i musi zawsze dać taką porę jeszcze w niedziele.

shoren

no to za chwile przystępuje do seansu:) Pewnie koleś co siedzi w nocy i obsługuje nadawanie TVP1 ustala sobie dobre filmy żeby się nie nudzic:) a tak za fantazjowałem tą wypowiedzią:)

_Fistach_

oj coś mało ludzi odwiedza te rozmowy LIVE, no cóż to pewnie wina tego, że jutro poniedziałek...

_Fistach_

Ja też już się szykuję do oglądania, ale chyba nie będę tu live tego komentował, wolę patrzeć w tv.

mizer

hmm hehe tez tego nie oglądałam, ale własnie zaczynam ... zoobaczymy, miłego patrzenia w tv wszystkim :))

ocenił(a) film na 7
_Fistach_

Własnie zaczynam patrzeć, pora emisji to skandal

ocenił(a) film na 10
rpserwis

pospać nie dają zgadzam się pora emisji to skandal :)

ocenił(a) film na 10
_Fistach_

No i po filmie ;). Kawał dobrej roboty i drugiego takiego już nigdy nie będzie. Sukces tej produkcji to na pewno też fantastyczne kreacje Paul'a Newman'a i Roberta Redford'a. Co tu dużo mówić, klasyka kina obowiązkowa dla każdego szanującego się kinomaniaka ;)

_Fistach_

no i po filmie, taki przeciętny ale nawet fajny, fabuła nawet ciekawa, no troche wkurzało mnie zaczynanie kolejnego wątku, pauzą w postaci tapety przedstawiającej co bedzie sie dalej działo np: pod koniec pauza o nazwie "numer", troszke przesadzili z tą dokładnościa, ale ogolnie fajnie sie oglądało, trzymał w napięciu, spokoooooooo
a teraz całkiem cos z innej beczki za 15 minut tvp2 http://www.filmweb.pl/topic/1086941/Rozmowy+LIVE%2C+dzisiaj+start+filmu+1%2C45+T VP2.html :)

ocenił(a) film na 9
_Fistach_

Kwachuxxx, akurat ten "numer" to wymyślili tłumacze, w oryginale nie było takiej dokładności. Był napis "sting", który oznacza... "żądło" :)

jaski_sm

mój błąd:) Obejrzałem ten film pierwszy raz i oceniam na sucho:) jakoś sie nad tym nie zastanowiłem. W tej dokładności to mi bardziej chodziło o sam fakt wystąpienia takiego przerywnika w filmie, a jak tłumacze przetłumaczyli to już nie brałem tego po uwagę.

ocenił(a) film na 9
_Fistach_

Film super. Bardzo mi się podobał :) Ma klimacik, fabułę, fajne kreacje i polot. Ogląda się z przyjemnością. Mnie akurat nie przeszkadzały te przerywniki ;)
Polecam.

ocenił(a) film na 10
jaski_sm

Akurat STING to w slangu oznacza NUMER a nie zadne zadlo....bo niby co to zadlo ma oznaczac??!!

_Fistach_

w polowie zaczalem sie wkurzac na pan&scan i lektora ale nie dalbym rady wylaczyc :) b fajny film

ocenił(a) film na 7
_Fistach_

Film ok, nie żeby rewelacja ale dobry, przerywniki i muzyka jak w niemym kinie troche.

ocenił(a) film na 6
rpserwis

Zgadzam sie z przedmówcą, dobry, ciekawa końcówka, ale niestety dla mnie oglądać film z Redford'em to trochę męczarnia.

użytkownik usunięty
_Fistach_

Dla mnie rewelaja, "Żądło" oraz "Buch Cassidy i Sundance Kid" to mistrzostwo świata duetu Redford-Newman. Widziałam już kilka razy i zapewne jeszcze nie raz obejrzę.

ocenił(a) film na 10
_Fistach_

Nie rozumiem zbytnio tych opinii do przerywników. Zostały one specjalne zastosowanie, by oddać jak najbardziej nastrój lat 30, muzyka zresztą też genialna.

shoren

Super film, jak również i muzyka. jeżeli chodzi o tego typu przerywniki to był one stosowane w filmach niemych, a to nie jest film niemy wiec były tu nie potrzebne.... To że były specjalnie tu zastosowane to noralne, no przeciez nie przez przypadek:P ale po co...

ocenił(a) film na 9
_Fistach_

"po co" - dla klimatu, ot co. ;)
Imho dodajaą klimatu zawadiackiego, z przymrużeniem oka, drobnych cwaniaczków. Mi te przerywniki nie przeszkadzały, a niektóre wręcz podobały, gdyż ich wykonanie bardzo fajne jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones