PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835189}

Świat, który nadejdzie

The World to Come
6,4 2 899
ocen
6,4 10 1 2899
5,7 9
ocen krytyków
Świat, który nadejdzie
powrót do forum filmu Świat, który nadejdzie

Wygląda na to, że kino lesbijskie przeżywa swój najlepszy czas właśnie teraz. Życie Adeli, Carol, Portret Kobiety w Ogniu, a w tym roku World to Come i Ammonite. Pięknie.

damiansport1

Gdzie oglądałeś film?

damiansport1

Szkoda tylko, że te produkcje są...takie jakie są.
"Życie Adeli"-całkiem dobry gdyby nie ta nachalna fetyszyzacja męskich fantazji na temat lesbijskiego seksu.
"Carol"-wybitne kreacje aktorskie w mocno przeciętnym filmie
"Ammonite"-fantastyczna Winslet przy tylko poprawnej(ku memu zaskoczeniu) Ronan i może wyżej bym go oceniła gdyby tak mocno mi się nie kojarzył z "Portretem kobiety w ogniu", który jako jedyny z wymienionych uważam za arcydzieło.
A Word to Come? Cóż. Jedyne co mi się nasuwa na myśl po zwiastunie to, to, że znów obejrzę kolejny smętny film o niespełnionej lesbijskiej miłości i pół biedy jeśli to będzie przynajmniej w połowie tak dobre jak Portret...Jeśli nie będzie to strace czas.

ocenił(a) film na 9
Pat_Scorovitz

Carol to absolutne arcydzieło.

damiansport1

Twoim zdaniem. Dla mnie to przeciętny film, w którym koncertowo zagrała Blanchett i Mara. Przy czym Mara zrobiła na mnie większe wrażenie, bo zaskoczyła mnie tak fenomenalna kreacją, której się po niej nie spodziewałam.

damiansport1

To prawda! "Carol" to najpiękniejsza opowieść o miłości jaką widziałem

damiansport1

Dla mnie też arcydziełem jest jedynie Portret. Fajnie, że temat jest podejmowany w kinie (i coraz częściej w serialach), choć filmy trochę kopiują od siebie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones