PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829338}

Ślicznotki

Hustlers
6,3 27 522
oceny
6,3 10 1 27522
6,5 23
oceny krytyków
Ślicznotki
powrót do forum filmu Ślicznotki

Krótko i na temat

ocenił(a) film na 8

Fabuła trzyma się nawet. Sens opowieści spójny. Największe Wielkie Wow to taniec Jenifer Lopez w klubie go-go. Zbierałam szczękę z podłogi.

ocenił(a) film na 4
dorotacool

Zgodzę się że jej ciało i taniec spowodował opadnięcie szczeny. Z drugiej jednak strony cały czas po głowie mi chodziła myśl, "why J, why". O taką rolę mogą sobie powalczyć początkujące aktorki które muszą zaistnieć i coś udowodnić. J nic nie musi na co dzień widać jak świetnie wciąż wygląda i nie musiała robić takich wyskoków. Jeszcze bym to zrozumiała gdyby ten film był dobry, ale nie jest.

ocenił(a) film na 3
Fistaszek_jm

Zgoda całkowita - te same wrażenia i pytanie.                                                                                                                               Wyglada na to, że J.Lo nakręciła (w końcu była zaangażowana w produkcję) swój własny spot reklamowy.                                                                                                                                                                                               Film słaby a J.Lo chyba przechodzi kryzys wieku średniego, skoro ma potrzebę pokazywania w ten sposób światu jak świetnie się trzyma przy 50-tce. W tej sytuacji prawdziwa samoocena też nie wyglada dobrze.

ocenił(a) film na 4
Rajwant

Zgadzam się. Szkoda to było jej nie potrzebne.

ocenił(a) film na 3
Fistaszek_jm

No ale to nasze zewnętrzne postrzeganie. A skoro to zrobiła - jednak było jej potrzebne.
Musze tylko zweryfikować myślenie o tej kobiecie.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Fistaszek_jm

Ależ oczywiście,że było potrzebne.Nigdy nie byłem jej fanem,jako aktorki czy też piosenkarki,ale ta rola jest wprost skrojona dla niej - nie dość,że wygląda to jeszcze całkiem dobrze zagrała,a jak się ma się taaakie ciało w tym wieku to dlaczego się nim nie pochwalić?

ocenił(a) film na 4
kleju30

Mamy odmienną ocenę jej gry.

kleju30

Świetnie zagrała w Shades of Blue

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones