PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7737}

Ścieżka strachu

Miller's Crossing
7,2 10 319
ocen
7,2 10 1 10319
6,5 13
ocen krytyków
Ścieżka strachu
powrót do forum filmu Ścieżka strachu

- po miesiacu nie pamieta sie o czym byl, ani zadnej sceny ktora by utkwila w pamieci. scanariusz i intryga misternie sklejone, ale film jalowy - jak produkcje dla tv

ocenił(a) film na 8
777777

Żartujesz, prawda? Jedna z najlepszych scen w historii kina, Albert Finney w akcji. Tego się nie da zapomnieć. Coenowie w najwyższej formie!
http://youtube.com/watch?v=AcDAPjRvjAE

atyaty

Dziadek w papuciach z herbem po prostu ich rozwalił :D

ocenił(a) film na 8
Jorjan

Nie tylko ich :D Mnie za każdym razem rozwala.

ocenił(a) film na 10
atyaty

kjde powiniene być zgłoszony do usunięcia za swój wpis.
Mnie powalił Jon Polito, aktor niesamowity i nie doceniany. Zobaczyłem do potem w filmie Barton Fink i zobaczyłem dopiero jaki drzemie w nim potencjał. Trochę jednak za późno już na gwiazdorstwo.
Film po prostu zamiata. Zamiata, jest niesamowity, Coenowie dali prawdziwy pokaz.

777777

ja oprócz sceny z Finneyem chyba zawsze będę pamiętał kapitalne cameo Sama Raimiego jako mistrzowskiego "twardego" strzelca podczas policyjnej obławy - Jeden z gansterów wychodzi z ostrzelanej kryjówki i poddaje się, Raimi jednak jedynym strzałem ze sporego rewolweru powala go na ziemie, pokazując jakim to on jest tutaj bossem, ku aprobacie kolegów:) Po chwili z miejsca skąd wyszedł pierwszy gangster pada grad strzałów, Raimi jako jedyny z policyjnej ekipy nie chowa się w tym momencie za samochodami, za to przybiera kozacką pozę i zaczyna strzelać z dwóch rewolwerów w stronę z której uderzają strzały, 2 sekuny później kończy swoją egzystencję malowniczo tańcząc w rytmie kul z Tommygunna lecących z obstawionej kryjówki:)

potwornie zabawna scena:D

ocenił(a) film na 9
Krolik_Pudding

Mnie powaliło, gdy facet chciał bić Byrne'a, a ten pier*olnął go krzesłem. Gość taki zaskoczony - "No wiesz co?" - wychodzi na chwile i wraca z tym starszym kolegą :)

ocenił(a) film na 8
litwosxd

i potem wtargnięcie policji ;)
"they told us to make it hurt - we make it hurt"
coenowie mają kapitalne poczucie humoru.

ocenił(a) film na 9
777777

Proponuję zmienić dietę. Podobno orzechy są dobre na pamięć - zwłąszcza dobrych scen z dobrych filmów.

777777

Płaczącego Johna Turturro nie zapomne do końca życia, jak i całej sceny spaceru.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones