PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7737}

Ścieżka strachu

Miller's Crossing
7,2 10 319
ocen
7,2 10 1 10319
6,5 13
ocen krytyków
Ścieżka strachu
powrót do forum filmu Ścieżka strachu

Kurde taki fajny film dawać późno w nocy! Niestety nie wytrzymałem bo człowiek nie kaktus spać musi :(

Na pewno go obejrzę, ale wkurzające jest że w tv cały dzień pierdy jakieś puszczają (telewizja jest publiczna więc niejako puszczalska...), jak widzę serial to zmieniam kanał, a tam też serial, no to może Polsat. Kurde serial. Jasna cholera. Dobrze, że ksiązki lubię czytać, bo czasami jak człowiek szuka rozrywki to albo tańce z gwiazdami, albo w ostatecznej desperacji zostały by dopalacze...
Nie - nie płacę abonamentu tv. Pieniądze poszły by na wielkie gaże "gwiazd". Z mediów publicznych wielbię radiową Tróję. Dobre i to.
Przepraszam za offtopic, ale szlag mnie trafia.

Wojtulek

Od około dekady telewizja bombarduje nas totalnymi głupotami i to w godzinach największej oglądalności.A teraz mamy niestety swoiste tego apogeum.Za co mam płacić ten abonament,za oglądanie sztuczności,hipokryzji i zawiści ,tego uczą w większości współczesne programy,filmy,seriale.Nie ma już dobrych wzorców,pozostał sam kicz ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones