PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7737}

Ścieżka strachu

Miller's Crossing
7,2 10 317
ocen
7,2 10 1 10317
6,5 13
ocen krytyków
Ścieżka strachu
powrót do forum filmu Ścieżka strachu
ocenił(a) film na 7

Taa :D Ale scena kozacka ;) "The old man's still an artist with a Thompson" ;)

ocenił(a) film na 6
Sthurmhowy

Thompson ma magazynek bębnowy maksymalnie na 100 naboi, a szybkostrzelność praktyczna około 600 strzałów na minutę, co daje 6 sekund w serii ;D
Już nie wnikam jaki magazynek miał w filmie, oglądałem w tv. Ważne, że akurat ta scena jest rzeczywiście kozacka, podobnie jak ta z Torturro w lesie.
Niestety jako całość film jakoś mnie nie przekonuje, a oglądam drugi raz.
6+/10

ocenił(a) film na 7
Muszrom

6.5 to całkiem niezła ocena ;)

ocenił(a) film na 6
Sthurmhowy

Zły nie jest, bracia C. jednak złymi filmowcami nie są. Ten tytuł akurat dla mnie niczym specjalnym nie jest, bo w gatunku "gangsterskich" widziałem lepsze. Uwielbiam Barton Fink, a Fargo i To nie jest kraj... mam za filmy świetne. Reszcie nie odmawiam klasy, ale pod mój gust nie podeszły.

ocenił(a) film na 7
Muszrom

A proszę bardzo, nie każdemu się muszą podobać. Ze swojej strony jednak bardzo polecam Serious man i Man who wasn't there.

ocenił(a) film na 6
Sthurmhowy

A dziękuję, skorzystam. Tym pierwszym się interesowałem, a drugiego jakoś wcześniej nie namierzyłem, ale wygląda jakby miał mi się spodobać ;)

ocenił(a) film na 9
Sthurmhowy

Serious man to bodaj najlepsze dzieło Cohenów. Człowiek którego nie było dobry, ale dużo słabszy.

Muszrom

Zależy kolego jeszcze jaki model pistoletu maszynowego Thompsona? Jak mnie pamięć nie myli, to chodzi tu o M1928. Czyli mamy 600-700 strzałów na minutę i z magazynkiem góra 100 naboi, tak jak napisałeś...:-)

ocenił(a) film na 8

Film nie był całkowicie poważny. Niektóre sceny należy traktować z przymrużeniem oka, a tę w szczególności ;)

ocenił(a) film na 7

Podobno 524. Tak przynajmniej jest napisane w ciekawostkach.

ocenił(a) film na 4
SU46

Widzę, że również wczoraj Polsat był grany :) Jak dla mnie film słaby, zupełnie nie porywa. Szkoda, bo do tej pory wszystkie filmy Coen'ów, które oglądałem, cenię sobie bardzo wysoko. Chociażby Big Lebowski, który jest moim ulubionym filmem wszechczasów. Dałem 4. Podobały mi się dialogi i rola Turturro, bo reszta naprawdę mnie nie przekonała.

ocenił(a) film na 7
masio

Tak się złożyło, że akurat ten nieszczęsny Polsat był grany. A film całkiem dobry jak dla mnie, widziałem sporo gorszych. "Big Lebowski" jakoś mnie nie porwał, chociaż chętnie dałbym mu drugą szansę:) Jeśli zaś chodzi o braci Coen to im też zdarzają się wpadki, np. zupełnie beznadziejne "Okrucieństwo nie do przyjęcia".

ocenił(a) film na 5
SU46

Mnie jakoś jeszcze żaden film braci Coen specjalnie nie porwał. W tym tak samo, były momenty, jedna całość strasznie przynudzała a historia ani trochę mnie nie wciągnęła.

ocenił(a) film na 8
dolce8

a To nie jest kraj dla starych ludzi ? spodobał Ci się ?

użytkownik usunięty

Właśnie ten film ma u mnie plusa za te wszystkie elementy groteski. Właśnie ten niewyczerpywalny, strzelanina przed tym barem albo ci wszyscy gangsterzy ustawieni w korytarzu przed gabinetem Leo itp.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones