PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7737}

Ścieżka strachu

Miller's Crossing
7,2 10 320
ocen
7,2 10 1 10320
6,5 13
ocen krytyków
Ścieżka strachu
powrót do forum filmu Ścieżka strachu

Trafiłem na niego chyba tylko dlatego, ze jako fan Coenow postanowilem sobie obejrzec wszystkie ich filmy. Tym razem nie zawiodlem sie, zastanawiam sie tylko, jak oni moga krecic jednoczesnie tak mroczne filmy jak Sciezka strachu, No country for old men, Fargo, Barton Fink i Smiertelnie proste i tak glupie komedie jak Tajne przez poufne, Gdzie jestes bracie i Ladykillers. A co do Sciezki strachu - kawal dobrego kina, jakie juz nie istnieje.

ocenił(a) film na 7
q_ba87

dokładnie! pozdrawiam:)

Nina.Ewelina

Myślę, że powodem tych komediowych nazwijmy to produkcji jest kasa. Paradoks artysty, choć sztuka jest najważniejsza, to jednak artysta też czlowiek i jeść (prócz tabletek i innych takich cukiereczków) musi. Coeni też. Mówię o artystach gdyż bracia Coen całkowicie zasługują wg mnie na takowe miano - ich pełne finezji, metafor (genialny Burton Fink) obrazują świat jak pędzel płótno. Lub lepiej.
Oczywiste jest to, ze na wartosciowe produkcje, trzeba miec tez (choc nie zawsze - wiadomo) budżet. I tyle.
Pzdr. ;)

PS: Właśnie leci na Polsacie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones