PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861313}

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Trollhunters: Rise of the Titans
6,1 1 072
oceny
6,1 10 1 1072
Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów
powrót do forum filmu Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Uwielbiam tę serię, ale zakończenie zniszczyło całą magię tego świata. Zawiodłam się, bo dzięki temu serialowi, potem następnemu i jeszcze jednemu udało mi się coś naprawić w swoim życiu. Teraz nie wiem, czy cię animowani i fantastyczni (w obu znaczeniach) bohaterowie i herosi są dalej ze mną. Wiedziałam, że to będzie koniec serii o Arkadii i jej opowieściach, ale liczyłam na coś co podniesie na duchu, a nie zepchnie dalej do piekła. Nie wiem, czy autorzy wiedzieli, że po 5 latach tworzenia czegoś takiego, wpłyną na ludzi, dla których ten świat być odskocznia od rzeczywistości oraz pomagał radzić sobie z problemami. Takie zakończenie mnie zdołowało. Strasznie mi przykro…

ocenił(a) film na 2
Its_Odyseja

Nie łam się, zawsze możesz spróbować spisać własne zakończenie, czy coś w ten deseń. Mnie też mocno zawiodło...

GhostRiderIR

A może będzie nowa seria że Toby będzie łowcą troli ?

Its_Odyseja

O tak...zakończenie chodzi za mną od chwili obejrzenia. I zgadzam się, było dołujące. Dla mnie ten świat to odkrycie dopiero sprzed roku (pierwszych widziałam Czarodziejów), ale zdążyłam polubić bohaterów i ich historie. Zupełnie nie rozumiem takiego zagrania twórców; w pewnym sensie wymazali wszystko, co do tej pory stworzyli. Film nie tylko nie wniósł właściwie nic nowego, ale dodatkowo jeszcze odjął temu uniwersum. Szkoda, wielka szkoda.

ocenił(a) film na 7
Its_Odyseja

Zgadzam się, zakończenie było totalnie z czapy. Co w ogóle miało znaczyć to przeniesienie w czasie? Czemu miało służyć? Niszczy totalnie przesłanie filmu, no bo nie trudno być bohaterem jak wszystko można naprawić po prostu przenosząc się w czasie. Ba! Nawet nie jestem pewien jak niby to miało cokolwiek naprawić.

Tomek59_fw

Ej a wiesz może czy będzie kolejna część ?

YoungNubek

Nie będzie

Its_Odyseja

Jezu jak to zacząłem oglądać to miałem 6 lat i byłem zachwycony ale jak zobaczyłem zakończenie to sie załamałem i do teraz jak sobie o tej serii przypominam to płacze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones