PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861313}

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Trollhunters: Rise of the Titans
6,1 1 072
oceny
6,1 10 1 1072
Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów
powrót do forum filmu Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Juz trzecia seria z Merlinem byla dosc slaba, oderwana bardzo od calosci i poprzednich watkow z zapakowaniem Jima w kamien, zeby nie przeszkadzal scenarzystom. Na koniec zrezygnowano z jego przemiany w trolla, bo nie wiedziano jak to pociagnac albo zobaczono, ze to zupelnie sie nie sprawdza i nie ma sensu.
A film to jakas kpina Del Toro z widzow. Wyglada jak twor zlosliwego, znudzonego cyklem autora, ktory jest zwiazany umowami i na zlosc wydawcy pisze cos od czapy.
Sam pomysl z starozytnymi magami-szamanami byl dosc ciekawy jezeli chodzi o grafike, ale to wszystko.
Nie zostalo nic z specyficznosci postaci, budowanych realacji, zachowan, humoru. Jest tylko akcja i powsadzanie wszystkiego duzo, na sile i bez sensu.
Cala fabula sproawdza sie do pokazania walk kilku giganto-naturalnych mechow i podlizaniu sie widowni Chinskiej, scenami w HK i miasteczkiem Trolli ala Azja.
Do tego ten dziwaczny pomysl z ciaza nastolatka... Co to mialo byc? Po co? Jim kompletna de wolowa, mimo ze przeciez w serialach sam medalion i zbroja nie wystarczaly. Musial cwiczyc, szkolic sie, pokonywal kolejne przeszkody i dowiadywal sie jak byc wojownikiem z tytulem. A tutaj nagle jak nie ma czarodziejskiej zbroi, to nic nie umie.
Pozbywanie sie bohaterow ot tak z bezpieczna furtka, ze przeciez pobawimy sie czasem i wszystko odkrecimy. Niestety ta zabawa czasem tez jest od paly, bo bohater nie wiadomo czemu zmienia to, kto znajduje medalion... Serio, lepiej zeby ten film nie powstal i zostalo to wszystko tak jak w serialach.

ocenił(a) film na 7
alisspl

Przesadzasz, ba z tego co czytałem zrobi takie zakończenie by dać sobie nowe furtki. Według mnie jak już się na to decydował powinien pokazać więcej niż jeden dzień z nowej linii czasu.

alisspl

Dokładnie, zakończenie jest według mnie totalnie nielogiczne.. Jak ma się do odcinka z Łowców Trolli, w którym to Jim nie znajduje amuletu?? No bez sensu po prostu. To mógł być dobry film, dobre zwieńczenie Opowieści z Arkadii, a tym Kamieniem Czasu wszystko zepsuli imo..

ocenił(a) film na 5
XxGrigorXx

Dokładnie! Nie dość, że sam chwyt jest tandetny, to myślę sobie, że sorry, ale Bobek nie jest materiałem na bohatera, oni nawet nie dotrwają do tego punktu co tym razem. Bardzo, bardzo wkurzające rozwiązanie.

ocenił(a) film na 3
alisspl

Niestety muszę się zgodzić. Rzadko zdarzają się filmy, których obejrzenia żałowałem. Łowcy Trolli - fantastyczne, 3 nie z tej ziemi - również, czarodzieje - ledwo ledwo a ten film to trudno opisać. Na siłę i dla kasy.
A wątek niepotrzebnego Palczuka po co ? No to nietrudno zgadnąć w świetle wciskanego wszędzie tęczowego wątku. Każda produkcja na N-fliksie musi mieć obowiązkowo takie elementy.
Trudno, obejrzane odhaczone. Zostanę przy pierwszych dwóch seriach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones