PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861313}

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Trollhunters: Rise of the Titans
6,1 1 072
oceny
6,1 10 1 1072
Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów
powrót do forum filmu Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Co za rozczarowanie.

ocenił(a) film na 6

Uwielbiam wszystkie seriale z tej serii. Bohaterów jak i każdą przygodę jaką przeżyli zapamiętam na zawsze, a film Przebudzenie Tytanów, który miał być finałem i podsumowaniem, powinien dostarczyć wiele emocji i ładnie zakończyć tą serię. Niestety twórcy zawiedli moim zdaniem, a film jak i cała seria otrzymała najgorsze zakończenie jakie tylko mogła dostać. Akcja filmu pędzi jak szalona i o ile animacja jak i sceny walk robią wrażenie tak zabrakło tutaj tych spokojnych momentów gdzie bohaterowie mogli by porozmawiać i wejść ze sobą w interakcje, takie sceny oczywiście się pojawiają i są naprawdę dobre ale w finale powinno być tego więcej ponieważ jest to film w którym, mamy wszystkich bohaterów z tych trzech seriali i każdy liczył, że dostaną swoje momenty albo, że relacje pomiędzy nimi będą zupełnie inne, że będą jakieś konflikty lub ciekawe rozmowy pomiędzy naszymi głównymi bohaterami, niestety większość postaci nie pełni tutaj żadnej roli, nie przechodzą żadnej drogi i nie rozwijają się a to jest największy minus tej produkcji. Dodatkowo nie czułem za bardzo tej stawki i zagrożenia ze strony tytanów i złoczyńców. W serialu wypadli dość blado ale film mógł to zmienić, niestety twórcy zapomnieli chyba jak się robi dobrych złoczyńców a przecież w serialu TrollHunters mieliśmy fantastycznych przeciwników. Cała fabuła skupia się wyłącznie na walce z tytanami i na szukaniu jednego przedmiotu, który zostaje znaleziony w dość ekspresowy i bardzo prosty sposób. No i to zakończenie, które kompletnie zepsuło całą drogę jaką przeszli bohaterowie przez wszystkie seriale i jasne dla dzieciaków może być satysfakcjonujące ale dla niektórych będzie rozczarowujące gdyż twórcy w serialach podejmowali bardzo odważne kroki i nie bali się podejmować pewnych rozwiązań, a ostatnie odcinki sezonów dostarczały masę emocji i zwrotów akcji, których się nie spodziewaliśmy, w filmie niestety tego zabrakło. Całość jest naprawdę bardzo prosta i mało oryginalna jednak ogląda się to bez bólu. Nadal lubię te postacie, dalej zachowują się jak bohaterowie, starają się ratować ludzi i jako pierwsi, nawet bez super mocy idą na pole bitwy. Humor oraz te poważniejsze sceny wypadają naprawdę dobrze a wizualnie ten film wygląda rewelacyjnie. Jim i Bobek to najwięksi wygrani tego filmu i szkoda, że pozostali nie dostali żadnych wątków ani nawet swoich momentów w finale całej serii.

ocenił(a) film na 1
HUBOL

Zgadzam sie co do wiekszosci, ale nie co do tego, ze bohaterowie sa tacy jak w serialach. Kosmitka jakas dziwaczna, ponura, stetryczala. Bobek bez charyzmy i w sumie bez porzadnego humoru. Do tego cofneli go w rozowju i zrobili znow jakiegos nieudacznika, dziwaka i filipa z konopii.
Reszta bohaterow na zasadzie odhaczania 2 minut wystepu, to juz lepiej, zeby w ogole ich nie bylo. Tak, grafika ladna, walki mechotytanow, szczegolnie w HK, ale nic poza tym. A sami czarodzieje mieli potencjal. Nie wiem po co ten film. Lepiej serial zrobic kilkuodcinkowy albo w ogole zostawic jak bylo.

ocenił(a) film na 6
alisspl

Bobek zawsze był taki fajtłapowaty ale kiedy trzeba było przyłożyć lub coś zrobić to to robił, reszta bohaterów nie wykorzystywana. Musze obejrzeć drugi raz ale z oryginalnymi głosami bo też miałem takie wrażenie słuchając Ajy że jest taka bez życia i bez charyzmy.

ocenił(a) film na 7
HUBOL

W sumie w tym filmie Jim, Bobek Chler no i trochę Adza maili wątki.
Mag z czarodziejów miał mikoro tak samo pogromczy strachów. Według mnie ten film nie był taki zły ba to dobry film ale kiepski dla zamknięcia uniwersum.

ocenił(a) film na 3
kirmarks

Tak dla pogadania i z ciekawości, co było dobrego w tym filmie. Już nie porównuję do seriali bo na tym tle postacie wypadają jakby nie mieli charakterów ale w oderwaniu.
Już po 20 minutach wiedziałem jak się to wszystko ułoży i skończy. I pewnie każdy się domyślił jak wypalili ze sferą. Postacie kompletnie bez swoich charakterów powklejane na siłę (o bezsensie Palczuka nie wspomnę bo aż na wymioty zbiera - i całkowite oderwanie od 3below).
Zero emocji, idiotyczna feria świateł i dźwieku. Wrażenie takie jakby wzięto najlepsze sceny z każdego odcinka seriali - wsypano w jeden film losowo - zamieszano i puszczono na żywioł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones