PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 448
ocen
7,4 10 1 164448
7,1 34
oceny krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Właśnie wróciłam z seansu, nie chcę spoilerować, ale ten film to nowa jakość po papce z Przebudzenia. Po słabszym początku film rozkręca się z każdą minutą, aby osiągnąć apogeum na samym końcu. A lord Vader - klękajcie narody!

ocenił(a) film na 6
kelas_aina

Od paru miesięcy chyba panuje moda by cisnąć po "Przebudzeniu mocy". Pewnie po tygodniu będzie już z 30 komentarzy jaki ten film jest wybitny a Przebudzenie to jakieś gówno.

ocenił(a) film na 9
Lukasz_Broda

Bo "Przebudzenie" zawsze było gównem i do tego słabą kopią "Nowej Nadzeji". "Łotr 1" to marzenie każdego fana, tak powinien wyglądać epizod VII

ocenił(a) film na 6
derylepl

To w tym filmie nie ma żadnych powtórzeń?

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 9
derylepl

popieram

ocenił(a) film na 9
derylepl

Przebudzenie jest słabe i tyle .

ocenił(a) film na 9
derylepl

Ty jesteś gównem... Cebula to tylko potrafi narzekać..

ocenił(a) film na 6
Lukasz_Broda

Fala hejtu SW VII jest porównywalna tylko z falą hajpu na nią... Też tego nie rozumiem. Dobrze, że krytycy cenią wyżej Force Awakens niż Rogue 1, to już wiadomo, komu się coś wydaje, a kto mówi z sensem.

kelas_aina

Początek słaby.Dialogi nieprzekonujące.Szef wywiadu rebelii waha się by zdjąć cel.To była dla mnie czysta żenada.Smrodek feministyczny też był wyczuwalny.Dziewczę nie znaczące kompletnie nic dla rebelii gromadzi wokół siebie największych zabijaków i przejmuje dowodzenie:)Jeszcze bym to przełknął ale jankesi muszą być do bólu dosłowni.Jest w filmie taka scena ,kiedy mają detonować ładunki wybuchowe.Szew wywiadu spogląda na dziewczynę pytającym wzrokiem i ta daje mu zgodę na odpalenie poprzez kiwnięcie głową. Hahahaaaa. Nie dziwię się,że zjarane dzieci kwiaty z Kalifornii głosowały na Clinton.Ogólnie fabuła dla 12-latków. Film ratują efekty specjalne no i robot,który też domaga się swoich praw:)

ocenił(a) film na 9
lolekk

Recz jasna TFA było w pełni przekonujące. Żadnych błędów w fabule, żadnego smrodu feministycznego, żadnej Mary Sue, która w ciągu 1 dnia opanowuje Moc na poziomie Jedi szkolonego przez wiele lat, żadnych dosłowności, żadnych kalek, żadnego happy endu, film wyłącznie dla dorosłych.

kelas_aina

Gdybym miał porównywać, to oczywiście ,,Rouge one'' jest lepszym filmem ale co to zmienia?

ocenił(a) film na 7
lolekk

Jak można nie dostrzec, że to TFA jest dla dzieci, a Łotr dla starszych widzów to na prawdę nie rozumiem. Chyba, że sam jesteś bardzo młody albo trollem to przepraszam.

ocenił(a) film na 8
kelas_aina

o tym filmie można mówić wszystko, ale na pewno faktem jest to że ostatnia scena była świetna

ocenił(a) film na 1
kelas_aina

Nie będziesz mi rozkazywać głupia krowo

użytkownik usunięty
Dusiek112

Czosnako? Pozorski? Hmmmm no fajnie zastanawiałem się gdzie byłaś

ocenił(a) film na 1

jesteś głupim głupkiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones