Martina Stoessel

8,0
700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Martina Stoessel

Każdą rolę zniosę w tym serialu,ale jej po prostu nie trawię,gra sztuczna,postać bezbarwna,niezdecydowana,bez żadnego wyrazu,oglądam ,bo lubię pozostałe wątki,jednak Violetty nie mogę pojąć.Serial byłby bardziej profesjonalny,gdyby zmieniono aktorkę,bo jej amatorska gra jest porażająca.Niech się w końcu dziewczyna na cokolwiek zdecyduje i nabierze charakteru.

Resire

Ale weź pod uwagę że to jej 1 tak duża rola oraz to że ma dopiero 16 lat :)
Dla mnie jest dobra jak na początkującą,a gdyby teraz ją zmienili to serial by sie zawalił.
Oglądnij se odcinki z 2 sezonu,jest dużo pewniejsza i lepiej gra widać to,szybko sie uczy grać jej emocje są bardziej wyraziste.

Sylviaa1234

To nie jest jej " 1 tak duża rola " bo w swoim życiu miała wiele takich ról, a ta rola którą ona gra nie jest aż taka trudna sama mogłabym zagrać tą rolę o wiele wiele lepiej niż ona!!

wampirka12345

jezu,dziecko ogar trochę ,bo mi słabo jak patrzę na to co piszesz...zastanów się może co piszesz i jak piszesz,bo chyba musisz się naprawdę je*nąć słownikiem,sztuczna to jesteś ty i twoje marne wypociny -.- proszę cię ile ty w ogóle masz lat?'Violetta' to jest postać serialowa.........a ty przeżywasz,jakby ona była prawdziwa...

PatrzAleNieZjadaj_

nazywasz kogoś dzieckiem,a sama się z lepszej strony nie pokazujesz.Po filmwebowej nazwie można też dużo stwierdzić,pokemon czyżby?

Resire

a po nazwie?aha.no to zabłysnęłaś rzeczywiście,gratulacje,brawa ! pewnie tak samo dużo jak po wyglądzie? dziękuje już wszystko wiem i nie mam zamiaru dyskutować.

PatrzAleNieZjadaj_

Cieszę się,że się zgadzamy ;).

Resire

...kto ci powiedział,że się z tobą zgadzam?

PatrzAleNieZjadaj_

''nie mam zamiaru dyskutować.''- w tym się zgadzam,poziom Twojej i mojej mentalności zdecydowanie się różni,więc jakakolwiek polemika będzie tu zbędna.

Resire

0.0,dziewczyno daj na luz,albo zmień spodnie :)

PatrzAleNieZjadaj_

Czy to jest post o @wampirka12345 czy o Martinie i ma rację, że gorzej się grać nie da niż robi to Stossel fakt i nie obrażąj tej osoby bo jej nie znasz ludku

LiliBlue22

AHA PORYWAJĄCEE ... A ty ją znasz ? Nie wpieprzaj sie. Nie twoja sprawa o kim to było . Nie interesuje mnie ta wasza Martina,mam ją w dupie,więc proszę cie nie pisz tu nic więcej do mnie ,bo mi się nie chce zniżać do twojego poziomu : ))

PatrzAleNieZjadaj_

Ja tylko napisałam, że jej nie znasz nie, że ja ją znam i więcej już nie chce mieć z tb nic do czynieenia

LiliBlue22

Jprdl....hahahhahahah,spoko,żałosna jesteś.

PatrzAleNieZjadaj_

Okey już wiem na jakim poziomie jest twoje myślenie na jakich podstawach stwierdzsz dzecko, że jestem żałosna i czego komentujesz ten post jak napisałeś, że nie chcesz być na moim poziomie a i tak jestem na wyższym niż ty więc comon wg mnie to ty jesteś dziwny i jakiś nie w temacie, bo forum jest o Stossel a ty piszesz. o Violce ...A tak poza tym sorrry za temat, bo ja zawsze jestem "obrońcą uciśnionych...Spadaj i nie odpisuj i daj na luz, bo w końcu się zapowietrzysz :D

LiliBlue22

Jprdl,napisałam o Violecie ,bo ktoś wyżej też i weź zamknij dupe ,bo serio szkoda mi cię trochę : ) 'Obrańca uciśnionych' buhhahahhahahahahahahha,jeb*am : ))

Pozdro , masz naryte z lekka : )

PatrzAleNieZjadaj_

Ludku czy ty nie rozumiesz co ja do cb piszę czy ty umiesz czytać, bo wydaje mi się, że napisałam żebyś nie odpisywał a ty i tak swoje skończ wreszcie, bo ja kończę z tb i twoim "myśleniem" doprowadzasz mnie do szału ponieważ nie masz pojęcia o czym pisze i odpisujesz jak zóstoklasista ja oceniam aktorkę nie jakąś Violettę, której serial oglądam raz na ruski rok :D...I okey było o Violce....sorry ? xD

I także cię pozdrawiam zrąbie ;*** BYE !


LiliBlue22

K*rwa ,jprdl, no nie wiem ,czy mam się śmiać czy płakać,oj chyba się potne mydłem : C Ale mi dowaliłaś jaa,ale mi smutnooo :C A tak na serio nie pisz do mnie 'bye ,okay itp. ) bo mnie do szału doprowadzasz : ) Nudzisz się ?Za naukę się weź może zmądrzejesz,ale w sumie wątpię za późno na ciebie ... Ja mam w dupie i aktorkę i postać jaką gra w serialu ,więc po co zaczynasz temat 'obrońco uciśnionych ' ??Cholera ja nie wiem jaki ty masz problem ' obrońco uciśnionych'.Proszę cię daruj sobie.Ja mam skończyć ,a kto zaczął dziecko ?? No oczywiście ,że ty mądralo. Ja napisałam żebyś nie odpisywała jakieś 4 posty temu ,a ty swoją głupotą próbujesz teraz dowieść ,że to ja ci spokoju nie daję ....taka mądra to sama skończ.

PS. 'OBROŃCA UCIŚNIONYCH ' -NAJLEPSZE BYŁO .

PatrzAleNieZjadaj_

No i i napisałam sorry a ty nie umiesz skończyć GIMBUSIE myślałam, że rozmawiam z kimś przynajmniej na poziomie licealisty pomyliłam się wybacz ;______; kłaniam się i do zobaczenia zrąbie ;*****....Chciałam się dogadać ale to z taką idiotyczną osobą osobą jest niemożliwe....Więc BYE xD

LiliBlue22

Jak mogę skończyć ,skoro mnie cały czas obrażasz,och chciałabyś rozmawiać z licealistą ,a sama nie masz więcej niż 12 lat ,chyba ,że ,aż tak cię skrzywdzili i jesteś taka głupia.Nie wiem czy ktoś w wieku licealnym pisze 'GIMBUSIE' ,albo takie emotki ';_______; , xD , :****' i tysiąc gorszych rzeczy . tak,tak popisuj się dalej ,pośmieje się trochę : ) Znalazła się 'obrończyni uciśnionych ' hahahaha .

PatrzAleNieZjadaj_

;______; już wiadomo, ze starszych przyjaciół nie masz nie wiesz co się dzieje w liceum i jak zachowują się ci ludzie więc nie pisz mi tutaj takich rzeczy bo nawet moja mama używa emotikonek kotku w jakich czasach ty żyjesz w średniowieczu ? OMG Weź znajdź jakieś inne wulgaryzmy, bo tymi mnie nie dojechałaś słonko ;***

LiliBlue22

"mi się nie chce zniżać do twojego poziomu : ))" i kto zaczą tą kłotnie słodziutka ja czy ty ? ;*** szkoda mi ciebie naprawdę xD

LiliBlue22

HAHAHHAHAHAHAHAHAHA,JEZUU,nie wiesz jak odpowiadać to próbujesz mi dokopać,och...nie udało ci się...zachowujesz się jakbyś intelektem muchy nie przewyższała ,więc mi cię z jednej strony szkoda ....i nie pisz do mnie ' słodziutka i kochana' bo sobie tego nie życzę ,właśnie pokazujesz jaka to dojrzała jesteś ,ale jakoś ci nie uwierzę,że chodzisz do liceum , ty nawet podstawówki nie skończyłaś . I wiesz nie ruszają mnie teksty typu 'nie wiesz jak zachowują się ludzie w liceum ' ,bo ty na pewno nie wiesz. Wulgaryzmy jak to są dla ciebie wulgaryzmy to masz fajnie na chacie...może lepiej skończ ,bo i tak mnie nie złamiesz i nie odpuszczę : )

PatrzAleNieZjadaj_

Ależ ja czerpię czystą przyjemność z tego wątku KOCHANA!!

Skoro dla ciebie cho*era i kur*a to nie przekleństwa to ja ci powiem, że ty to dopiero masz bosko w domu tata do cb woła ?
- ku....wa umyj schody, ku.....wa posprzątaj kuchnię ku....wa
OMG udawadniasz swój intelekt nie musisz wierzyć w moją mądrość, ale ja wiem jak jest z moim mózgiem i nie potrzebuję twoich komentarzy...A jakbyś nie zauwarzyła to już od dawna nie jest normalna rozmowa przez twój ubogi język i wulgaryzmy kotku..I tak odpisuj dalej, bo naprawdę nie mam co robić :D

LiliBlue22

Mój ubogi język ? Łoo . No nie wiem ,jak ty musisz jako dopełnienia do wszystkiego używać OMG,albo jakieś emotki to masz fajnie.Po raz drugi nie pisz do mnie'kochana' . Nie jestem z toba na ty ,więc tym bardziej nie pisz tak.Wiesz co ? Mój tata to akurat nie robi ze mnie sprzątaczki :) Dlaczego ty musisz pisac tak samo jak ja ,skoro ja jestem taka dziecinna i w ogóle...Ja cię nie rozumiem , piszesz mi ,że piszę jak dziecko i takie tam,a sama nie lepiej piszesz,przed tem pisałaś jakoś inaczej ,co teraz mamusia pomaga ? W końcu sie przyznałaś ,że nie masz znajomych i siedzisz sama w domu i się nudzisz. Dzięki za szczerość przynajmniej. Wiesz co patrząc przez pryzmat twojej czaszki subiektywnie stwierdzam iż iloraz twojego intelektu nie spełnia norm metafizycznych ze mną dlatego twoja indolencja intelektualna nie obliguje mnie do dalszej konwersacji z twoją osobom,także proszę przestań,bo ja już nie mogę ze smiechu.

PatrzAleNieZjadaj_

No popatrz proszę panią (przecież nie mogę być na ty) przepraszam, że cię obraziłam Wasza Wysokość...Tak wogółe moja mama jest za granicą :} to czy mam znajomych nie gra roli w tym co napisałam jestem chora i siedzę w mieszkani więc automatycznie się nudzę proszę panią przepraszam przysięgam, że będę grzecznym dzieckiem proszę panią 8D

LiliBlue22

ZADOWOLONA JESTEŚ PROSZĘ PANIĄ ? 8DDD
Okey zostawiam to w chholerę

PatrzAleNieZjadaj_

TY widziałaś moją czaszkę :ooooo boję się ciebie ;ooooooo o matko ;ooooo

LiliBlue22

ty nawet nie zrozumiałaś co napisałam 'obrończyni uciśnionych' : ) Nie chodziło o to,że widziałam twoją czaszkę,ale spoko. ZADOWOLONA.

POZDRO,ŻEGNAM .

PatrzAleNieZjadaj_

Ja różwnież Żegnam

Sylviaa1234

ona nie ma 16 ana ma 20 lat

kacper_kreft

Tak, a 1997 to pewnie kłąmstwo? Nawet nie wygląda na 20 lat.

Sylviaa1234

Miley Cyrus zaczynała w HM jako 13-14 latka i grała lepiej od 16-latki większość aktorów zaczyna w młodym wieku dlatego jej to nie tłumaczy

LiliBlue22

Nie gra najgorzej,nie jest wiadomo światowa ale przesadzacie. A nawet połowa z nas nie zagrałaby tak jak ona.

Sylviaa1234

mylisz się robić maślane oczka, sztucznie się umśmiechać trzymać ręce na klatce piersiowej w dramatycznych chwilach każdy umie...Większość osób co tu piszą zagrałaby lepiej nawet jak się całuje i wyznaje miłość wygląda sztucznie jej styl gry aktorsiej jest prymitywny i przewidywalny dawno nie widziała tak słabej aktorki

LiliBlue22

Dobra gdyby była zła to już dawno by wyleciała w 1 seri a moim zdaniem grała tam o wiele gorzej niż w 2,a ludzi na jej miejsce w 20 minut by sie znalazło.A myślę że profesjonalni ludzie którzy mają z aktorkami i aktorami do czynienia na co dzień znają się lepiej na tym kto umie grać a kto nie niż jakaś nastolatka.

Sylviaa1234

nie wyleciała, bo skoro już zaczęli z nią kręcić serial z nią dokończą gdyby Stossel wypadła z obsada jestem pewna, że oglądalność by spadła

LiliBlue22

Myślisz że tylko ona w tym startowała?Było serio wiele osób a że ona to zgarneła to musi coś w sobie mieć i tyle.

Sylviaa1234

daj mi link do strony na której pisze coś o castingu to ci uwierzę, bo dopóki tego nie zobaczę twierdzę, że dostała się po znajomości ;____;

LiliBlue22

Jezus Maria nie trzeba faktów wystarczy troche skorzystać z mózgu i ogarnąć że na miedzy narodową produkcje i to na główną role nie przyjeli by jej bez znajomości.Przecież ona aby w tym zagrać musiała załatwiać wiele formalnosci,przed rozpoczęciem tego nie tylko widziała ją jedna czy dwie osoby które "po znajomości" ją przepuściły tylko cała masa.Szybko uczy się tekstów,dobrze śpiewa i tańczy,jest młoda ładna(fakt,troche za bardzo wytapetowana no ale makijaż to już jej sprawa) i ma talent po prostu.

Sylviaa1234

Nie mam nic do jej śpiewania czy do tańca, bo dobrze to robi tylko szkoda, że wybija się w serialu jako atroka, bo nie umie grać w ogóle wiem, że niektórzy tutaj oceniają ją tylko ze względu na to, zę gra naszą "ukochaną" Violettę ale Violetta to nie ona i lepiej byłoby gdyby dali tę rolę komuś kto ma większe doświadczenie w grze aktorskiej

LiliBlue22

Violetta to akurat najgorsza postać w całym serialu moim zdaniem,szczerze jej nie cierpię.
Dobra jak widać nie ma sensu ta dyskusja ja mówie swoje a ty odpowiadasz swoim i moze na tym to zakończmy.

Sylviaa1234

Też nie lubię Violki i tak masz rację

Resire

Mam takie same zdanie jak Ty ja po prostu nie na widzę Violetty jest zarozumiała brzydka i tak jak Ty powiedziałaś gra sztucznie :)

wampirka12345

fakt,jej postać nie jest trudna do zagrania,a Martina ją odgrywa tak sztucznie,że się patrzeć nie da,dobrze,że inni aktorzy grają o niebo lepiej.Mercedes,która ma trudniejszą rolę Ludmiły radzi sobie świetnie,przy niej Martina to prawdziwa amatorka.

Resire

Tak zgadzam się z Tobą mamy taki sam gust :)

Resire

Zgadzam się , ja po prostu nie mogę patrzeć na Martinę, męczące jest oglądanie tych jej sztucznych zachowań. Zresztą dla mnie w ogóle najgorszą postacią w filmie jest ta żałosna Violetta taka "biedna" nie potrafi się postawić ojcu, ciągle jest niezdecydowana i zagubiona i "nie wie kogo tak na prawdę kocha" - żałosne i naprawdę bardzo irytujące, ale zdarza mi się obejrzeć ten serial dla innych postaci takich.

kolorowa02

A i w ogóle nie rozumiem, czemu większość bohaterów w serialu zakochuje się w głównej bohaterce, bo moim zdaniem ona wcale nie jest jakaś piękna.

kolorowa02

a tego to też nie ogarniam dlaczego wszyscy bohaterowie zakochują się w niej a uważam że inne bohaterki też są ładne np. uważam że Francesca jest ładniejsza od Violetty. Denerwuje mnie też jak czytam czasami na forach albo w komentarzach wpisy dziecinnych osób które uważają że Ludmiła nie umie śpiewać bo gra czarny charakter , szczerze to uważam że Ludmiła śpiewa najlepiej (ma specyficzną barwę głosu i brzmi najbardziej naturalnie z nich wszystkich)

olka963

pani sie chyba coś p..........o

olka963

zgadzam się,Ludmiła ma niesamowity wokal!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones