film

Kto zabił Bambi?

Qui a tué Bambi?
2003

2h 1m
5,7 83  oceny
5,7 10 1 83
Isabelle (Sophie Quinton) to młoda studentka - pielęgniarka na oddziale chirurgicznym dużego szpitala, gdzie pracuje również jej kuzynka Veronique (Catherine Jacob).... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dramat
Thriller
Kto zabił Bambi?

reżyseria Gilles Marchand

scenariusz Gilles Marchand, Vincent Dietschy

produkcja Francja

premiera

nagrody Film otrzymał 2 nominacje

Isabelle (Sophie Quinton) to młoda studentka - pielęgniarka na oddziale chirurgicznym dużego szpitala, gdzie pracuje również jej kuzynka Veronique (Catherine Jacob). Pewnego razu, podczas nocnego dyżuru spotyka w korytarzu doktora Philippa (Laurent Lucas). Z niewiadomych powodów zaczyna jej się kręcić w głowie i upada pod nogami chirurga.... Isabelle (Sophie Quinton) to młoda studentka - pielęgniarka na oddziale chirurgicznym dużego szpitala, gdzie pracuje również jej kuzynka Veronique (Catherine Jacob). Pewnego razu, podczas nocnego dyżuru spotyka w korytarzu doktora Philippa (Laurent Lucas). Z niewiadomych powodów zaczyna jej się kręcić w głowie i upada pod nogami chirurga. Incydent powtarza się później jeszcze kilkakrotnie. Isabelle coraz bardziej zaczyna intrygować osoba lekarza, który wykazuje nadmierne zainteresowanie jej zasłabnięciami. Dziewczyna podejrzewa, że doktor Philipp ukrywa jakąś mroczną tajemnicę. czytaj dalej

premiera 17 maja 2003 (Światowa)

studio Canal+ France / Centre National de la Cinématographie (CNC) / Haut et Court / więcej

tytuł oryg. Qui a tué Bambi?

inne tytuły Who Killed Bambi? Międzynarodowy
więcej

TOP filmy z roku...
  • 2025
  • 2024
  • 2023
  • 2022
  • 2021
  • 2020
  • Zobacz wszystkie lata
Filmy dostępne na...
  • NETFLIX
  • MAX
  • DISNEY
  • AMAZON
  • CANAL_PLUS_MANUAL
  • SKYSHOWTIME
  • Zobacz wszystkie VOD
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Przeszukałem najpopularniejsze serwisy streamingowe ale nigdzie nie mogę znaleźć tego filmu. Gdzieś wyświetliła mi się informacja, że był na Netflixie ale w chwili pisania tego komentarza nie ma go tam.

Są filmy które należałoby oglądać tylko w nocy i ,,Kto zabił Bambi'' takim filmem według mnie jest. Ten klimat szpitalny w nocy urzeka podobnie jak główna aktorka, która jest bardzo ładna.

taki niszowy ale może warto

Dobry Film !!!

ocenił(a) film na 7

TO jest dobry film . Dziwi mnie ze nikt tu jeszcze nic nie napisal oraz jego slaba ocena .

Orginalny scenariusz , niebanalna muzyka i świetna rola Laurenta Lucasa. Naprawde rewelka ;)