Działacze związkowi, handlarze samochodów, właściciele stoczni, lombardów i agencji towarzyskich - osławiony mafioso Paul Castellano chciał podporządkować sobie wszystkich. Odważnie kroczył przez świat, bo szły za nim wielkie pieniądze - a często i śmierć... "Boss" to ekranizacja bestsellerowej książki napisanej przez agentów, którzy... czytaj dalej
Witam , jestem fankom tego rodzaju gatunku filmów
Widziałam już większość klasyków mp :
- The Godfather (wszystkie 3 czesci), ale nie watpliwie The Godfather (1972) Mario Puzzo to najwieksze dzieło w historii kina mafijnego.
- Godfellas (Chłopcy z ferajny) - klasyk
- Casino
- Dawno Temu W Ameryce
-...
witam
potrzebuję film "getting gotti" w każdej formie... bardzo proszę o kontakt. w rozliczeniu mam sporo innych ciekawych tytułów. gg3938710 misiek1125@gmail.com
Twórcy zrobili laurkę Castellano, a nie pokazali jego prawdziwej sylwetki.
Prawda jest taka że Paula w mafii nikt nie szanował, a tutaj został przedstawiony jako Ojciec Chrzestny którego wszyscy kochali.
Po śmierci Don Carla, wszyscy w Rodzinie i w FBI byli przekonani że Nill zostanie nowym bossem, a tutaj wszyscy...