PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=994}
7,6 210 tys. ocen
7,6 10 1 210331
8,1 43 krytyków
Obcy decydujące starcie
powrót do forum filmu Obcy - decydujące starcie

Obejrzę z miłą chęcią no ale jak wiadomo trzeba się uzbroić w cierpliwość bo Polsat będzie nas katował super reklamami i daję sobie głowę uciąć że trakcie filmu będą pokazywać reklamę "Szklanej Pułapki 3 Mega Hit na poniedziałek !!!! " Nie zapominajcie ze pod koniec filmu puszczą nam reklamy o super leczniczym łóżku i ultra niezawodnym mopie na parę i to wszystko 5 min przed zakończeniem filmu ;)

ocenił(a) film na 9
martens600

Ja pamiętam jak oglądałem Tess Polańskiego na polsacie bardzo późno ,(około 0:00 rozpoczął się film) , i pamiętam jak polsat przerwał mi seans tak mniej więcej na parę minut tuż przed zakończeniem filmu ( przynajmniej według tego co było w programie tv) . Przerwa trwała około 20 minut i w sumie nie wiem czy zdecydowali się dokończyć film czy jednak stwierdzili ,że może nie warto pokazywać zakończenia bo w cirka 20 minucie reklam odkurzaczy , mopów i urządzeń trzęsących brzuchy i łydki po prostu usnąłem. Tak więc doświadczeniami z filmu Tess oraz Kill Bill 2 gdzie z zegarkiem mierzyłem długość reklam , notabene wyniosła ona w kulminacyjnym punkcie filmu jedyne 25 minut,zakończyłem moją przygodę z oglądaniem filmów w tv. A co do obcego to właśnie wczoraj naszła mnie ogromna ochota żeby go obejrzeć, oczywiście nie zdecyduje się na seans na polsacie, jednakże mama zamiar go wypożyczyć w nabliższym czasie:) pzdr

ocenił(a) film na 10
martens600

Ja obejrzę w TV,jestem cierpliwy i przeboleje reklamy :)

ocenił(a) film na 9
martens600

masz racje oczywiscie tak samo jak tydzien temu hahahahha :D czemu nie puszczą tego filmu na Tvp albo dwójce yh

ocenił(a) film na 10
martens600

I znowu ten sam temat co tydzień temu :-)
Ehhh .. z systemem nie wygrasz, ciekawe tylko w których momentach dzisiaj puszczą reklamy.
Jak obstawiacie? Ja stawiam na końcową reklamę w momencie gdy Ripley wpadnie z Królową przez właz do śluzy < tu reklama 25 minut > , Ripley wyrzuca Królową w kosmos ;-)

ocenił(a) film na 10
Denis

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś może orientuje się jaka wersja dzisiaj poleci na POLSHICIE ? O ile pamiętam to TVN zawsze puszczał wersję rozszerzoną , a co z polsatem?

Denis

Ja liczę na wersje rozszerzoną :D A co do końcowej reklamy, to mam nadzieję, że jakoś ją przetrwam :P Tydzień temu niestety usnełam xD (to przez te łóżka ;P)

ToFFik_xD

Ja liczę na wersje rozszerzoną :D A co do końcowej reklamy, to mam nadzieję, że jakoś ją przetrwam :P Tydzień temu niestety usnełam xD (to przez te łóżko ;P)

ocenił(a) film na 9
Denis

Niestety jest to tylko wersja kinowa. O ile dobrze pamiętam to tvn puścił na pewno raz rozszerzoną w 1999 lub 2000r. Chyba też później drugi raz. I dwa razy wersję zwykłą. Włączam płytę. Co prawda z napisami ale full 148 min. Kupiona za funta zresztą.

martens600

dzisiaj nasze święto :], perełka kina SF...

ocenił(a) film na 10
obserwator30

JA pierdykam jak znowu trzasną telemarkiety to chyba popełnie harakiri

jacva

Puszczą i to na bank .Bezwzględnie na to czy puszczą Obcego czy jakiś film słaby to te reklamy i tak będą :) Raz nawet puścili 25min blok reklamujący Sauna Solution w trakcie serialu Fala Zbrodni :D

martens600

A tak w ogóle to jak puszczą 5 min przed końcem filmu reklamy to złączmy się wszyscy razem myślami !!!!!!!!!!!!!!! I będzie nam łatwiej ;)

ocenił(a) film na 10
jacva

jeszcze 17min i film się zaczyna , a co do reklam to Polsat przegina :/

ocenił(a) film na 9
martens600

Tak się zastanawiam. Mam całą sagę na dysku, może warto puścić film równolegle do tego z TV :) Ale jestem zmęczony i z napisami ciężko by było, ale tyle razy już oglądałem, że już by mi to nawet nie przeszkadzało :) Oglądając film w TV jest się w takim przeświadczeniu, że inni widzą dokładnie to co Ty i to jest to, czego komputer nie dostarcza :) Identycznie nawet reagujemy na reklamy i klniemy na Polszmatę :)

użytkownik usunięty
martens600

Ok ludzie zegarki w dłoń i mierzymy czas reklam ;)

użytkownik usunięty
martens600

No to ludzie mierzymy ile zajmą reklamy ;) zegarki w dłoń.

No i jest pierwsza :D W momencie kiedy weszła ta reklama od razu się uśmiechnąłem do siebie i pomyślałem o Was !! :P)

ocenił(a) film na 8
martens600

Ledwo zaczelam czytac Twojego posta i wlaczyli reklamy na Polsacie... pozdro :)

ocenił(a) film na 10
Rina

23:30 kolejny blok reklamowy , tym razem bardzo krótki :-)

ocenił(a) film na 9
Rina

wpisujecie najglupsze produkty telemarketu w ostatnich minutach seansów
ja stawiam na super szczote do podłogi- prawie jak rekwizyt z filmu sf,no ale jak wiadomo prawie...

ocenił(a) film na 9
_maestro_x

Obawiam się, że zaraz będzie następny blok reklamowy - i tym razem nieco dłuższy... Z jakieś 20 min. :o(

ocenił(a) film na 10
Corderosa

ahahah jest reklama mopa xD

Corderosa

No i jest !!!!!! H2O MOP!!!!!!!! A już było tak pięknie :( Aż godzina bez reklam

ocenił(a) film na 9
martens600

obejrzec aliena-MILE PRZEZYCIE
ZOBACZYC H2O MOP W PELNEJ KRASIE - BEZCENNE

ocenił(a) film na 9
martens600

Lekki poręczny mop parowy...

użytkownik usunięty
martens600

obstawiam reklame takie kalesony i pas wibrujący :) Vibra Tone he he ;)

martens600

hehehehe coz zrobic takie zycie :P ide na dymka milego ogladania ;)

ocenił(a) film na 9
Corderosa

Wykrakałeś ;) H2O haha, muszę zamówić, 2 za 1 ;D

ocenił(a) film na 10
markac

ahahahahaaahh szklana pułapka xxDdDDDDdDdd buhahahah

markac

I mamy łóżko Driiimmm Rest Super Erklajn Słippperr !!! :D

Corderosa

Mop i tak nie przebije żelu do włosów (gdzieś tak 100ml) za "jedyne" 279zł. "Efekt [placebo] gwarantowany." Co gorsza ludzie to kupują.

ocenił(a) film na 9
martens600

JUZ BYM WOLAL REKLAME TYCH PASÓW ODCHUDZAJACYCH PRZYNAJMNIEJ BY DALI JAKIES FAJNE UJECIA LASEK NA BASENIE I JEDRNYCH POSLADKÓW A OD TYCH WSZYSTKICH KOSMODISKOW ZYGAC SIE CHCE

ocenił(a) film na 9
_maestro_x

I OCZYWISCIE REKLAMA SZKLANEJ I PANA B. WILLISA KTORY RATUJE SWIAT
WLASNIE DOSZEDLEM DO WNISKU ZE REZYSER ZAWALIL SPRAWE NIE ANGAZUJAC GO DO ALIENA PRZECIERZ WIADOWMO PRZYSZEDLBY WILLIS ROZWALIL POTWORA URATOWAL CALY WSZECHSWIAT I POWIEDZIAL COS W STYLU "I CO ALIEN NIE TRZE BYLO TYLE SZCZEKAC" ---ŻAL

_maestro_x

Hehe i znowu regulowane łóżka xD Jak Wam się ogląda? ;)

ocenił(a) film na 8
_maestro_x

przypomnialo im sie jeszcz o dream rest air sleeper
za chwile odczujecie jak naprawde wasze loza sa niewygodne

użytkownik usunięty
martens600

Nie no przeginają blok reklamowy zapowiedż filmu i dalej reklamy tele sklep :/

użytkownik usunięty

Ale zje....... ten lektor jest co do zakupów namawia :/

martens600

Masakra:)
Drimłajtcoś tam
Curde.
No trudno. Mam czas na podgrzanie rosołku itp.
Po prostu zgłodniałem.
Powiedzcie kochani filmwebowicze - czy istnieje szansa aby takie reklamy zniknęły z TV? Wiem wiem - żartowałem:) Mission Impossible:):)

Idę po rosół:)

A film genialny:) A ile frajdy przy grze o Alienach:) Niby jestem stary;) 30 lat na karku - ale dalej lubię tą "sagę":)

Pozdrawiam Was wszystkich i życzę wszystkiego dobrego na święta:)

PS. Piszę do Was a tu nadal ten pajac się produkuje z czymś tam drimcoś tam:)

ocenił(a) film na 9
sebakrecik

No nie przesadzajmy z tą starością, ja mam 29, ale fakt, od 30 to już z górki :)

markac

Spoko - to rówieśnik:) Jeszcze pare dni tez bede miał 29;)
Z górki? Jak mnie Riplej nie rozwali to ... pewnie polsat;):):)

Pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 10
martens600

He he. A teraz Reply rozwali Aliena "Mopem parowym" ; Bishop odzyska włosy, a na końcu wszyscy odpoczną na Super materacu

użytkownik usunięty
martens600

teraz leciał najlepszy kawałek w filmie "Futile Escape" Hornera.

ocenił(a) film na 9
martens600

Nie che psuć filmu, ale Ripley właśnie zbiła koguta, kiedy wpadała do szybu, a potem się sam naprawił :) Ale to już każdy z was powinien znać oglądając film nie pierwszy raz :)

markac

No i po :) A więc szykować się na przyszły tydzień ;) Ja mam 23 lata i ten film mi się zawsze podoba .. H2O Mop i Drim Super Erklaj Coś tam coś tam wymiata :) Życzę wszystkim spokojnych i radosnych świąt .pozdrawiam i miło było :)

markac

Ej, ogólnie to musiałem sobie zrobić kilkuminutową przerwę w trakcie seansu i nie wiem czy nie ominęła mnie jedna scena. Wydaje mi się, że był taki motyw z działkami automatycznymi, a w filmie nie zobaczyłem tej sceny. Może ją przegapiłem?

ocenił(a) film na 10
flesh_cs

Też to zauważyłem. Ta scena powinna być dokładnie w momencie kiedy był ten krótki blok reklamowy. Chyba Polsuka zrobiła to specjalnie

ocenił(a) film na 9
flesh_cs

To i ja musiałem przegapić ;/ Albo jej nie było?

markac

Chyba jej nie było, bo ja też jej nie widziałam O.o Albo przysnełam xD

ToFFik_xD

Nie było tej sceny ,została ona po prostu wycięta .

martens600

Cały Polsat, ciekawe co wytną za tydzień ;/ No ale mniejsza o to, życzę wszytskim Wesołych Świąt :)