W głębi lasu
powrót do forum 1 sezonu

Klasyka - polski serial/film i po raz kolejny w wielu monetach ciężko zrozumieć co mają do powiedzenia aktorzy.

ocenił(a) serial na 6
MARCINSANT

Kiedyś dało się zrozumieć polskie filmy bo właśnie robili dogrywki.

ocenił(a) serial na 8
MARCINSANT

Dziękuję za podpowiedź chociaż od jakiegoś czasu wszystkie polskie filmy oglądam z napisami

ocenił(a) serial na 8
MARCINSANT

Mam to samo, dialogi toną czasem w ścieżce dźwiękowej i innych dźwiękach otoczenia.

MARCINSANT

Trzeba niestety takie produkcje oglądać na słuchawkach. Inaczej albo trzeba wytężać słów przy dialogach, albo wstawki muzyczne obudzą pół bloku.

ocenił(a) serial na 7
MARCINSANT

dokładnie tak, a jak wjedzie muzyka, to rozwala głośniki

MARCINSANT

Odniosłam wrażenie, że z pierwszym odcinkiem był ten problem (był pod tym względem wręcz fatalny!), ale w kolejnych już dało się wszystko usłyszeć.

MARCINSANT

Jak kazda polska produkcja. Nie ma bata nawet cudujac w ustawieniach tv kina... Kuriozum sa polskie nagrody filmowe za dzwiek

MARCINSANT

Nie rozumiem o co chodzi z dźwiękiem ja słyszałam wszystkie kwestie bardzo dobrze, problem wyssany z palca, tylko po to, żeby się przyczepić.

ocenił(a) serial na 4
MARCINSANT

W każdym polskim filmie jest paskudna maniera: dużo cichszy głos aktorów w stosunku do głośności muzyki w filmie. Jest to bardzo denerwujące. Raz trzeba ściszać, raz dawać dużo głośniej. A tak w ogóle to spodziewałam się dużo lepszego filmu po jego rekomendacjach. Niestety zawiedziona jestem, został mi 6 odcinek i będzie koniec.

ocenił(a) serial na 8
MARCINSANT

Może pora iść zbadać słuch lub zmienić TV, bo ja nie miałem najmniejszego problemu ze zrozumieniem dialogów, które swoją brzmią naturalnie i nie ma się wrażenia, że dźwięk jest dogrywany w studio jak to ma często miejsce w zagranicznych filmach.

MARCINSANT

Grochowska tak sepleni ze jestem w szoku ze jest aktorka! Naglosnienie dzwiek jak w kazdym polskim filmie masakra

MARCINSANT

Kompletnie nie mam problemu ze zrozumieniem polskich filmów i seriali. Jedyny z jakim faktycznie był problem to sęp. Powiem jednak dlaczego tak wiele osób ma problem. Po pierwsze problemy ze słuchem. I nie jest to przytyk: wiele osób ma zmasakrowany słuch w dzisiejszych czasach. Często spotkam się z tym problem. Dwa Polski język po prostu taki jedt naturalnie. Naturalność brzmienia kosztem dykcji. Z idealna dykcja wręcz teatralna słyszelibysmy wszystko ale narzekalibysmy na sztuczność. Zobaczcie jak tragiczne brzmią produkcje z polskim dubbingiem. Wszystko super slychac ale bije z tego teatralna sztuczność

MARCINSANT

Oglądam właśnie 5odc i jakoś nie ma problemu z dźwiękiem . Faktycznie wiele rodzimych filmów jest źle udźwiękowionych ale akurat ten jest bez zarzutu . Serial jak dotąd też całkiem dobry .

MARCINSANT

Czy to chodzi o dykcje czy mikrofony maja do bani

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones