Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Czy jest jakaś stronka na której można obejżec galę? Wiem że będzie w Canal+ ale ja mam tylko główne programy więc odpada. Oczywiście na żywo, najlepiej bez ściągania i reklam. Z góry wielkie dzięki :)

Oglądałem prawie wszystkie te nominowane 'hity' i większość bardzo mi się podobała no ale zwycięzca może być tylko jeden a mowa oczywiście o filmie 'Zjawa' który pozamiatał konkurencje! i wiem że mamy bardzo dobrego 'Mad Maxa', jest tez świetny 'Big Short', jeśli zaś chodzi o 'Marsjanin' to film spoko ale nie wiem czy...

więcej

https://wizjalokalna.wordpress.com/2016/02/27/oscary-2016-czyli-co-jest-grane/

j.w

Najlepsza rola męska:
WILL SMITH - "Wstrząs" - zaprezentował aktorstwo wyjątkowo dojrzałe, wręcz kunsztowne
JOHNNY DEPP - "Pakt z Diabłem" - rola najwyraźniej zbyt odpychająca, by mogła spotkać się z uznaniem, a szkoda, robi piorunujące wrażenie
JOHN CUSACK - "Love & Mercy"
TOM COURTNAY - "45 lat"

Najlepsza rola...

więcej

Wiadomo, że zwycięzce wybiera się przez głosowanie członków w Akademii, ale jak to jest z nominacjami? Też się głosuje czy jak to jest?

dramat z tym canal+

Za rolę pierwszoplanową DiCaprio zgarnie nagrodę, jest faworytem i to nie bez powodu. Bardziej ciekawi mnie walka o Oscara między Tomem Hardy a Sylvestrem Stallone, walka wyrównana, wy co sądzicie?

Tak właściwie nigdy się nad tym nie zastanawiałem, ale za co konkretnie jest przyznawana ta nagroda? Raczej nie są to fotografie z galerii, lecz praca operatora za kamerą, jeśli mam rację. Mógłby ktoś jakoś wyjaśnić/przybliżyć sprawę?

Najlepszy Scenariusz Oryginalny

użytkownik usunięty

Raczej pewny Oscar dla W Głowie Się Nie Mieści, jedyne co może zaszkodzić to histeria wokół rzekomego rasizmu Akademii,i wybór Straight Outta Compton, mimo że scenarzyści są biali, to byłby to jakiś ukłon w stronę kolorowego społeczeństwa USA, ale z kolei obok Mostu Szpiegów to najsłabszy scenariusz więc byłoby to...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones