Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Co z Crimson Peak. Wzgórze krwi ,nie macie poczucia,że został pominięty. Chodzi mi o zdjęcia, kostiumy muzyke?

serio... widac, ze dziec sie dorwały, bo wyniki tak naciagane ;/

Zarówno Wolski(Marsjanin) jaki i Kamiński(Most szpiegów) nie zostali nominowani za zdjęcia! Szkoda; (

Naprawdę sądziłam, że ten film ma gwarantowane nominacje. A tu cisza, ani na Złotych Globach, ani na Oscarach... Myślałam, że to rok, kiedy Gyllenhaal dostanie Oscara, ale chyba cały świat uparł się na DiCaprio :]. Chociaż uważam, że ma dużą konkurencję w Fassbenderze, bo to by tak pasowało dać Oscara za rolę Jobsa...

więcej

Dlaczego Mad Max ma tyle nominacji? Moim zdaniem to był słaby film, a gra aktorska na marnym 5 punktowym poziomie. Pomimo iż lubię filmy science-fiction to uważam ten film za kompletny niewypał

w Black Mass naprawde byly sceny w ktorych Depp wypadl genialnie, takie moje zdanie. Wielka szkoda, wiem ze Johnnemu lataja te Oskary kolo penta ale powinien go miec.

Gdzie będzie można obejrzeć u nas Oscary?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Czy niektóre wyniki to jakiś żart? Zastanawiam się czy ludzie w ogóle oglądali filmy z głównych kategorii czy głosowali na ,,znanych i lubianych".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones