Czy to żart? Jakaś pomyłka??

JLaw

Ja zamieniłbym JLaw na Vikander w drugim planie dał po raz kolejny Vikander. Ta dziewczyna okropnie utalentowana, mam nadzieję, że czeka ją wiele świetnych ról w karierze, bo szkoda zeby taki talent się marnował.

Hubert_K_22

Dobrze, ze ma chociaż jedną nominację, a z tego co gdzieś czytałam to Vikander sama zgodziła się na to by jej rola w "Dziewczyna z portretu" była uznana za drugoplanową, bo za Ex-Machine było pewne że nie dostanie.
Akademia rzadko daję nominację aktorom za rolę w filmy fantasy, czy science-fiction.
Lawrence tak narzekają, a wcale zła nie była, można powiedzieć że cały film jest tylko dobry dzięki niej. Może chcieli mieć jakąś nominowane w filmie biograficznym.

JLaw

Za Ex Machinę było pewne, że nie dostanie dopóki nie dostała nominacji i do Globu i BAFTY, a sama Ex machina mnóstwo nominacji od różnych gildii z PGA na czele. JLaw była niezła jak zwykle, ale nie warta nominacji.

buzzkill

Zgadzam się, całościowo Spotlight super, ale żeby rola konkretnego aktora wyróżniała się jakoś szczególnie? A już na pewno nie ma McAdams!

Karesia

Ja się cieszę, że Spotlight otrzymał tyle świetnych nagród bo i ten film mnie zaciekawił

buzzkill

Bardzo nie lubię Lawrence jest dla mnie sztuczna i drewniana, nie umie w ogóle pokazywać emocji, nie wiem za co ona ma tyle nagród. Mam wątpliwości z kategorią aktorka pierwszoplanowa. Chyba najlepsza była Brie Larson, ale w tym filmie najlepiej zagrał ten chłopiec.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones