PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681641}

Odzyskany

Starred Up
7,3 8 778
ocen
7,3 10 1 8778
8,3 3
oceny krytyków
Odzyskany
powrót do forum filmu Odzyskany

Widzialam, ze ma wysoka note, ale w tej tematyce to naprawde jeden z lepszych filmów jakie widzialam, polecam.

qzka

Jestem bardzo wymagającym kinomanem,ale ten film jest z tych kiedy żal się robi,gdy pojawiają się napisy końcowe...

pawelk1504

To polecam Ci troche z innej bajki, bo western - the Salvation (2014) - obsada doborowa :) Na ogol jesli wlaczam sobie film pozno w nocy - jest 90% szans, ze nie dam rady obejrzec 10 minut - w tym przypadku nawet nie drgnelam, obejrzalam do konca bez ani jednej przerwy. Dwa filmy - dzien po dniu i to z tej "wyzszej" wg mnie półki.

qzka

The Salvation jest niezły zwłaszcza biorąc pod uwagę,że to kino europejskie.Mnie ostatnio wciągnął kanadyjski ,,Pojmani''-fajnie opowiedziana historia w stylu ,,Labiryntu''...

ocenił(a) film na 8
qzka

Trzeba przyznać, że Brytyjczycy potrafią robić świetne kino. Mroczny, mocny film i jak zagrany - brawo !!! - 8/10 !!!

Szpila_1308

wy sie nie znacie na filmach polecam bronsona dzieci :P

b3r3t

w ogole nie powinniscie sie wypowiadac na temat filmow no chyba ze chodzi o disneya

b3r3t

przy komentarzach powinien byc wiek podany krzys 15 zaskakujaco niezly, jola 33 lubie krzysia no calkiem calkiem chociaz nie widzialam filmu, filmweb to gimbaza zero pojecia o filmach

ocenił(a) film na 8
b3r3t

Jak to dobrze, że są tacy jak Ty - radośniej jest na tym forum - dawaj czadu !!!

ocenił(a) film na 10
qzka

znasz jeszcze cos wez cos polec

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones