PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 707
ocen
6,5 10 1 111707
4,5 21
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Wbrew powszechnej opinii mówiącej o tym, że Johnny Deep totalnie nie nadaję się do tej roli, ja uważam nieco inaczej.
Zauważcie, ze Deep zawsze jest obsadzany w rolach wariatów lub ludzi, którzy mają jakieś problemy z psychiką na przykład. Wonka, Jack Sparrow, Kapelusznik i wiele wiele innych - nie były normalnymi, prostymi rolami do zagrania. Każda z tych postaci była poniekąd świrem. Deep ma w swoich oczach pewien obłęd, dość tajemniczą i zagadkową twarz, do tego potrafi przekonać widza i jest mocno charyzmatyczny na ekranie. Uważam właśnie dlatego, że Deep może całkiem nieźle sprawdzić się w roli Grindelwalda.
Co do charakteryzacji, obejrzałam FB ponownie i powiem szczerze, że mniej mnie ona razi. Może fryzura do zmiany + przydałoby się, gdyby Deep trochę zrzucił kilogramów, ale ogólnie trzymam kciuki za to, żeby dał popis w kolejnych częściach i uciął te wszystkie nieprzychylne opinie o obsadzeniu go w tej roli. ;)

ocenił(a) film na 8
teczowy_unicorn

Dla mnie Deep jako Grindewald to jest strzał w 10tkę nie wiem dlaczego ludzie maja z tym problem i mało mnie to obchodzi ;) Jhonny ma konrakt na 5 filmów i czy wam się podoba czy nie Newt to wlasnie z nim będzie się ścierał ;) Chyba że seria zaliczy klapę i upadnie ;< Czego bardzo bym nie chciał ...

ocenił(a) film na 8
teczowy_unicorn

Johny Deep udźwignął rolę, nie zrobił z niej kolejnego Jacka Sparrow'a. Jako Grindelwald spisał się bardzo dobrze, choć przyznam, że gdyby grał ją Colin Farrell, było by ciekawiej :-))))

teczowy_unicorn

Na ocenę tego jak Depp* poradził sobie z rolą wstrzymam się do seansu Zbrodni Grindelwalda, acz muszę przyznać, że jak tylko pokazali go w jedynce to od razu zakołatało mi w głowie "nie, tylko nie on". Nie ma co się szufladkować, Johny dał się zaszufladkować jako odtwórca ról ekscentrycznych świrów i niestety odbiło się to na jego kreacji w FZ. Bielactwo? Bo e... "Gellert" i "Geralt" brzmi podobnie? Fryz i oczy jak u Bowiego? Um... tego to już nie potrafię sobie wytłumaczyć. I jak to się ma do tego jak sportretowali go w filmach czy książkach? Ano nijak...
*Depp, nie Deep jak tu większość pisze :(

ocenił(a) film na 8
teczowy_unicorn

Według mnie idelanie tu pasuje I to najlepsza rola w filmie :)

teczowy_unicorn

MI ten film bardzo przypadł do gustu, i wbrew opiniom innych uważam, że fil godny obejrzenia. Dodatkowo bardzo szybko można było go obejrzeć online na dore-filmy. pl więc mogłam obejrzeć go w zaciszu domowym zamiast w kinie :)

użytkownik usunięty
teczowy_unicorn

Nie wiem co myśleć ale Gellert G. grany przez Johnny Deppa to wedle mnie strzał w 10 .Dla porównania Postać sułtanki Kosem grały trzy aktorki lub z Gry o tron np sławiony Góra też miał trzy twarze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones