Dev PatelI

7,7
14 423 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dev Patel
użytkownik usunięty
Pam_1

Musze powiedzieć że również jestem nim zauroczona.Szkoda, że tu dali takie kiepskie zdjęcie. Niektórzy nie są po prostu fotogeniczni, no trudno. Jak on całował ta dziewczynę to aż chciałam być na jej miejscu. To co u nas jest rzadkością jest pociągające, wiem. Ale on miał w sobie również taki magnes, coś co przyciąga. Uwielbiam go.Mam nadzieję, że osiągnie sukces w swiatku filmowym

Pam_1

ah, to piękne, że aktor, który zagrał w jednym, jedynym serialu już dostał taką wielką rolę w filmie oscarowym, zresztą. wow, byłam pod takim wrażeniem, gdy przyjaciółka pokazała mi, iż wchodzi do kin niedługo film z naszym Skinsowym Anwarem. piękne ;)
(a Slumdog był fantastyczny! :D)

Pam_1

No ładny chłopak ładny, na razie jeszcze musi rozwinąć skrzydła bo o talencie aktorskim niewiele można powiedzieć na podstawie jednego filmu.
Ale to nie zmienia faktu, że ten jego stercząco-koguci fryz jest uroczy ;)

Pam_1

Niesamowity magnetyzm. Czekam na więcej filmów ;)

Lena0205

A co do Slamdoga, to sam film mnie nie powalił, aczkolwiek on w tym filmie owszem :)

Pam_1

Doznałam szoku jak zobaczyłam date jego urodzin...jest ode mnie 2 lata starszy, a osiągnął już bardzo dużo jak na 19 lat;]
I niezły jest, niezły :pp

mamiya

Przyłączam się do tego ogólnego zauroczenia osobą Deva.Po prostu boski, ma to coś w sobie!=)
Oby tylko nie osiadl na laurach i pokazał się znów szerszej publiczności w jakimś kinowym hicie:

Pam_1

mi się bardzo spodobał w serialu Skins. Zresztą nie tylko on , ale cała obsada tego serialu jest świetna. ; )) świetnie grał .

Pam_1

Dawno nie widziałem już takiego drewna w kinie. Zero mimiki, emocji. fatalny aktor. Porównałbym jego...obecność na ekranie z tą, którą zafundował widzom równie drewniany dzieciak Willa Smith'a w "Dzień, w którym stanęła Ziemia". Tragedia po prostu.

karezoid

no nie przesadzajmy,nie było tak źle, obejrzałam ostatnio kilka wywiadów z jego udziałem,w których oczarował mnie swoją radością i ogólnym optymizmem, polubiłam chłopaka i może nawet będę śledzić jego karierę, zobaczymy co niego wyrośnie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones