PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606777}
8,8 24 tys. ocen
8,8 10 1 23771
Gothic II
powrót do forum gry Gothic II

Podzielcie się swoimi osiągnięciami;)
Moje to:
Time: 65h i 15min
Lvl- 45
Siła- 149
Zręczność- 88
Mana- 112
PŻ- 631
Broń jednoręczna- 35%
Broń dwuręczna- 66%
Łuki- 60%
Kusze- 75%
+
Włamywanie, Kowalstwo- podstawowe, Trofea- wszystkie możliwe

ocenił(a) grę na 9
Wojen1

Widzę, że postawiłeś na kusze. Ja rzadko kiedy używam broni dystansowych w Gothicach i jakoś ich nie rozwijam. "Dwójkę" razem z dodatkiem przechodzę tak nieco ponad 50 godzin. Głównie inwestuję w bronie dwuręczne, siłę, pozyskiwanie trofeów, otwieranie zamków, włamywanie. W Gothicu każdy punkt nauki trzeba rozważnie dysponować, bo może się okazać, że nasza postać jest do wszystkiego i do niczego ;D Dopiero na dworze Irdorath mamy nadmiar punktów nauki. Szkoda tylko, że załoga nie może nas niczego nauczyć o ile pamiętam.

użytkownik usunięty
sebogothic

Dwór Irdorath, coś pięknego

użytkownik usunięty

Owszem, ale nie dorasta do pięt Świątyni Śniącego.

użytkownik usunięty

Obie świetne

użytkownik usunięty

Ale we Dworze brakuje tej atmosfery zagrożenia, która była w Świątyni. Nie wydaje się też taki stary.

użytkownik usunięty

Jest mroczny, piękny utwór

użytkownik usunięty

Jeśli mówisz o muzyce to owszem, choć właśnie te "dźwięki" w Świątyni robiły o wiele większe wrażenie.

użytkownik usunięty

Sprawa indywidualna

ocenił(a) grę na 10

Świątynia jest niepotrzebnie skomplikowana, jest w niej mnóstwo przejść i tuneli, które nie prowadzą donikąd, ich eksploracja nie przynosi frajdy,bo są puste. Niestety Gothic już tak ma,że ostatnie rozdziały są już jedynie formalnością. Bohater prawie nieśmiertelny, mnóstwo ekwipunku na najwyższym poziomie, brak przeciwników, którzy mogliby nam zagrozić

użytkownik usunięty
katedra

Nie ma w Świątyni Śniącego tunelu, który nie prowadzi do ważnego miejsca. Każda odnoga kończy się albo szamanem albo komnatą z przełącznikiem, który otwiera główne wejście.

ocenił(a) grę na 10

Nie każdy, wiele prowadzi do pustych komnat bądź kończy się ścianą/pełzaczem świątynnym

użytkownik usunięty
katedra

No to ja ci powtarzam, że nie ma niepotrzebnego korytarza, a na pewno nie ma kończącego się po prostu ścianą.

ocenił(a) grę na 10

grałem dość dawno,ale jak zainstaluję, przejdą tam na k i szybko sprawdzę, nie lubię cię

ocenił(a) grę na 10

Kłamstwo, komnaty z przełącznikami są ślepe. Gdyby całość była jedną drogą, prowadzącą od Szamana do Szamana to nie miałoby to najmniejszego sensu

użytkownik usunięty
katedra

Jednak nie są bez sensu, skoro są w nich przełączniki otwierające dalszą drogę. Nie ma pokoju do którego wchodzi się po nic. Poza tym, co to za przyjemność leźć cały czas prosto. To już lepiej w Mario zagrać.

ocenił(a) grę na 10

Sam przecież powiedziałeś,że nie ma ślepych zaułków....

użytkownik usunięty
katedra

"Każda odnoga kończy się albo szamanem albo komnatą z przełącznikiem, który otwiera główne wejście"
to powiedziałem.

ocenił(a) grę na 10

tak już lepiej

użytkownik usunięty
katedra

Trza czytać ze zrozumieniem.

ocenił(a) grę na 10

trza pisać od razu,a nie ściemniać i się motać

użytkownik usunięty
katedra

Dobra, bo brak słów na ciebie.

ocenił(a) grę na 10

dobra, bo nawet w to nie grałeś