PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645378}
3,0 7,1 tys. ocen
3,0 10 1 7089
Ukryta prawda
powrót do forum serialu Ukryta prawda

Zabrali wszystko co najlepsze z Dlaczego Ja, czyli zamienili amatorów na słabych aktorów, niszcząc wszystko co najśmieszniejsze. Zdejmą to z anteny szybciej niż Romana choć i tak znajdą się ludzie którzy będą się tym jarać.

ocenił(a) serial na 5
McGyverPL

Jacy słabi aktorzy?! To nadal są amatorzy! Nic nie pozamieniali. TVN się nie popisał z tą kopią ale pośmiać się można :D Dla czego ja i tak rządzi, jest tam mniej niedociągnięć.
W mojej ocenie jak by Ukryta Prawda trwała dłużej niż te 40 min to może byłoby ich mniej a tu rzucają dużo wątków naraz które nie zawsze się pokrywają- wszystko chaotyczne, nieprzemyślane i wymijające. Wszystkiego za dużo jak na tak krótki czas, przez co robi się z tego jedna wielka paćka ;/

Anika312

McGyverPL ma rację. może i to nadal amatorzy ale produkcja jest bardziej profesjonalna i scenariusz bardziej sensowny. Wypadło mdle i nudno, w polsatowskich pierwowzorach akurat kicz i żenada były bardzo humorystyczne, to jest nudne jak flaki z olejem...

McGyverPL

Cholera, już wolałem oglądać "Sędzię Wesołowską", czy "Sąd rodzinny", a teraz wpieprzyli "Ukrytą prawdę" zamiast tego...

ocenił(a) serial na 2