PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534068}

Filary Ziemi

The Pillars of the Earth
7,7 17 tys. ocen
7,7 10 1 17237
6,5 2 krytyków
Filary Ziemi
powrót do forum serialu Filary Ziemi

Dlaczego taki temat ano już wam mówię, a najlepiej to powiedziała moja mama która wczoraj wysiedziała 2 i pół godziny (bo tak zazwyczaj idzie spać już po "Barwach szczęścia") na ostatnich odcinkach serialu.
Nie dała się i obejrzała cały sezon a na koniec co się zdarza naprawdę rzadko powiedziała - UWAGA "serial był naprawdę dobry".
Podpisuję się pod tym, nie zawsze całą rodzinką siedzimy z otwartymi pyskami tak czymś zaciekawieni.

A moja ocena, bardzo wysoka 4,5/6.

Polecam i liczę że powstanie kontynuacja.

ocenił(a) serial na 8
patryks83

Hehe do mini serialu nie robi się kontynuacji (przynajmniej ja o takiej nie słyszałem). Ale z tego co mi wiadomo to powstał serial, który jest jakoś z tym związany. Jak znajdę to napiszę.

Dodo45

Nie musisz szukać bo kontynuacja powstaje : World Without End , co prawda dzieje się 200 lat później, w roku 1327 ale...

http://www.filmweb.pl/serial/World+Without+End-2012-622177

Akcja "Świata bez końca" kontynuacji najsłynniejszej książki Kena Folleta "Filary ziemi" zaczyna się 200 lat później, w roku 1327. Spotykamy tu potomków Jacka i Toma, bohaterów tamtej sagi. Na tle barwnej panoramy średniowiecza w okresie wielkich przemian i dziesiątkującej społeczeństwo zarazy toczy się epicka opowieść o walce o władzę, pieniądze i wpływy, o tajemnicach i zbrodniach, o nauce burzącej fundamenty wiary, w której ludzkie emocje –, miłość, nienawiść, pragnienie zemsty –, odgrywają wiodącą rolę. świat bez końca to niewątpliwie najbardziej wyczekiwana kontynuacja wcześniejszej powieści, jaka ukazała się w okresie ostatnich lat.