Robert De Niro

Robert Anthony De Niro Jr.

8,7
180 956 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert De Niro

4 miejsce? i to w dodatku za Deppem? WTF?!!!

malina_toja

za wysokie ?

GeorgePatton

za niskie;] Deppa bym na koniec kolejki wyrzuciła

malina_toja

Depp jest spoko. Oczywiście Robert o niebo lepszy, ale gra w tragicznych filmach ostatnio.... naprawdę nie wiem co nim kieruje, bo kasy na pewno mu nie brak... i może stąd taki spadek

Vanillia

Myślę, że wiek. Chce być aktywny jak tylko się da . Osiadanie na laurach ,źle wpływa na zdrowie

malina_toja

Dokładnie :D... Polacy to dno...

użytkownik usunięty
malina_toja

Według mnie 1. miejsce powinno być, ale cóż. Depp to totalna pomyłka, ale może tylko mnie odrzuca jego gra ;-)

no na pewno nie 4te;D depp - moze jest sympatyczny ale nie ta liga

Nie tylko Ciebie. ;)

malina_toja

a niby czemu nie może być na 4 miejscu??
Ja na przykład gościa nie trawię. I nie postawię mu najwyższej oceny tylko dlatego, że "wszyscy" go uwielbiają. No nie lubię De Niro i już! :)
Ale szanuję zdanie innych użytkowników, nikogo do swoich racji nie przekonuję. I dlatego miejsce 4 uważam za całkiem przyzwoite jak dla gościa, który przestał GRAĆ jakieś ćwierć wieku temu. Teraz po prostu odcina kupony od swoich dawnych sukcesów.

jolka_czerw

Poradnik pozytywnego myślenia, polecam :)

Sebu_BGZ

Dzięki za wyrozumiałość i cenną wskazówkę! Przeczytałam polecany przez Ciebie poradnik i rzeczywiście - moja ocena talentów De Niro wzrosła dziesięciokrotnie. Teraz już nie będę marudzić i czepiać się tego genialnego aktora. Wstyd mi, że jeszcze przedwczoraj tak nieprawomyślnie go oceniałam. Teraz już wiem, że każdy ma prawo do własnego zdania. Pod warunkiem, że to własne zdanie nie odbiega od opinii większości :)

jolka_czerw

Marna prowokacja.

Sebu_BGZ

Może faktycznie nie zczaiła?

jolka_czerw

no właśnie nie wiem czy wiesz ale to tytuł jednego z najnowszych filmów de Niro a jeżeli to prowokacja to trochę słabo

malina_toja

1. De Niro
2. Pacino

użytkownik usunięty
malina_toja

Na szczęście jest już przed Deppem.

bo właśnie wklikałam dyszkę :D