Agnieszka Holland

2,7
16 339 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Agnieszka Holland

Lawina nienawiści i wyzwisk pod adresem reżyserki jest niebywała...
Ja cenię kilka filmów Agnieszki Holland, kilka mniej...
Ale fakty są takie, że to jedna z najwybitniejszych reżyserek...
Nominacje do Oscara, Złote Lwy, Czeskie Lwy, Złote Niedźwiedzie i dziesiątki innych.
Trudno mi nie docenić niektórych filmów; Gorączka, Kobieta Samotna, Zabić Księdza...
A kilka tytułów to dla mnie znakomite kino; Europa Europa, Oliwier, Całkowite Zaćmienie czy też wyjątkowy czeski Gorejący Krzew. Wyzwiska "komunistka" czy "nienawiść do Polski" to jakiś absurd. Nie podobają się poglądy Pani Agnieszki to ok i już ... ale komuś się podobają... Ale to już inna bajka. Jako reżyserka, scenarzystka, filmowiec to wyjątkowa osoba.
PS. proszę osoby które mają ochotę mnie zwyzywać:) o to że mam swoje zdanie o brak komentarza.

robbob

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Ma to czego chciała, zasłużenie.

hydepark

Dodam, że Agnieszka Holland jest córką łączniczki Powstania Warszawskiego i wnuczką ofiar Holokaustu. Sama też brała udział w Praskiej wiośnie 1968 roku, za co została uwięziona.

Czym ty się możesz pochwalić?

Nie hejtuj, to grzech.

AutorAutor

Dla pełnego obrazu sytuacji dodaj, że ojciec holland był działaczem komunistycznym, a sama holland lubi zwierzęta i przypuszczalnie kłania się sąsiadom.

hydepark

Nie lubisz zwierząt? Co z ciebie za człowiek? Przecież to stworzenia boże. Takie same jak my. Też czują, też myślą, też cierpią.

AutorAutor

Po czym wnioskujesz, że ich nie lubię?

hydepark

"a sama Holland lubi zwierzęta"

AutorAutor

i z tego zdania wysnuwasz takie wnioski? gratuluję...

hydepark

Nie mam innego wyjścia.

AutorAutor

Widać że nie wzięła dobrego przykładu że swoich przodków.

robbob

Srogie piguły.