PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130508}

Zabójczy numer

Lucky Number Slevin
7,6 84 tys. ocen
7,6 10 1 84239
6,9 15 krytyków
Zabójczy numer
powrót do forum filmu Zabójczy numer

wydaje mi się że dałbym radę go trochę przegryść aby móc oddychać.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

gdyby był dobrze naciągnięty na twarz to raczej ciężko sięgnąć go zębami, daj znać jak Ci poszło.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Próbowałeś?

speedcube

szukam podobnego worka

ocenił(a) film na 9
McLlovin

nie ma szans to dosc wredna metoda min. wycigania zeznan.Brak mozliwosci obrony przed tym.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Podczas mundialu w Brazylii pojedź do faweli gdy już tam będziesz po czekaj chwile a potem powiedz nam czy przegryzłeś worek podczas przesłuchania przez funkcjonariuszy BOPE...............................................choć mam też tańszą propozycje,napewno jakiś bezdomny za dychę założy ci wora na głowę za wręcz pół darmo ;P.Pozdro

DemiaN

dzięki za oferty

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Nie ma za co,przecież my Polacy musi sobie pomagać ;D

McLlovin

Ciężko jest przegryźć takie coś.

ocenił(a) film na 8
McLlovin

kolega pare tyg temu mowil, ze sprobuje, ale jakos sie kontakt urwal i nie wiem, czy mu sie udalo.. hmm..

ocenił(a) film na 7
skviczu

Pewnie nie udało się przegryźć... RIP

ocenił(a) film na 8
McLlovin

Nawet jeśli to... założy ci nowy..

ocenił(a) film na 8
McLlovin

właśnie skończyłam oglądać film o tym samym pomyślałam, że dałabym radę jakoś przedziurawić worek ;)

ocenił(a) film na 7
AnikaPe

Autor tego posta też tak myślał i prawdopodobnie przeprowadził testy. Niestety słuch po nim zaginął czyli test przegryzienia worka wypadł negatywnie.

ocenił(a) film na 8
krzemo90

Hehe. Może miał wadę zgryzu polegającą na cofnięciu się jedynek do wewnątrz? W takiej sytuacji nie miał szans przegryźć worka zębami. Wiem co mówię a raczej piszę bo wydałam fortunę u dentysty żeby to skorygować. Teraz mam uśmiech rodem z holiłudu ale nie zaryzykuję z workiem. Szkoda umierać jak się tyle wydało u dentysty ;)

McLlovin

Czyli nie tylko ja o tym pomyslalam :D

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Obejrzyj sobie pitbulla nowe porządki to zobaczysz że nie da rady przegryzc takiego worka...