PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670682}

Transcendencja

Transcendence
6,5 116 tys. ocen
6,5 10 1 116460
4,0 13 krytyków
Transcendencja
powrót do forum filmu Transcendencja

Ja ze swojej strony wystawię wyższą ocenę, chociaż osobiście mi czegoś brakowało. Może lepszej muzyki - lepiej mi odpowiadającej. Ale tak to fajnie się oglądało, mimo że nie przepadam na Deppem :) Ocenę uważam za niesprawiedliwą.

ocenił(a) film na 8
Wojtulek

Ocena jest odpowiednia, co do Filmwebu to jest takie powiedzonko : "niska nota, to dobrze, zapowiada się interesujące i nietuzinkowe kino" :)

użytkownik usunięty
Wojtulek

Akurat jeśli chodzi o te trudne słowa, to wyszło dosyć zabawnie :) Mam wrażenie że twórcy wepchnęli do tego filmu losowo wszystkie mądrze brzmiące wyrazy aktualnie modne w świecie naukowym.
Film jest OK, ale nie zasługuje na lepszą ocenę. Zbyt wiele uproszczeń, skrótów i przerwanych wątków. Mam wrażenie że twórcy poszli trochę na łatwiznę. Ogląda się dobrze, ale jak na tematykę którą porusza, to jest to po prostu zmarnowany potencjał.

ocenił(a) film na 7
Wojtulek

Film mi się także podobał i faktycznie czegoś może zbrakło, jest jakiś lekki niedosyt ale i smutek. Możliwe, ze ten niedosyt to jakaś pustka po obejrzeniu tego filmu a patrząc w ten sposób można traktować to jako plus, wszystko zależy od punktu widzenia. Ja jestem zadowolona, oglądałam go przed chwilą, w środku nocy i jakoś mnie nie zmulił na tyle bym przysnęła a wręcz wciągną (miałam go tylko napocząć a dotrwałam do końca). Polecam.