PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30808}
7,9 34 tys. ocen
7,9 10 1 33690
9,0 29 krytyków
Stalker
powrót do forum filmu Stalker

i nie zmienię zdania że to średni film . Nie zmienię także zdania że Tarkowski zrobił go dla siebie .

Jacek_Pedzisz

Lepiej opowiedz o tym jak Twój stary w II połowie lat 40-tych z karabinem w ręku polował na patriotów sprzeciwiających się stalinizacji Polski.

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

Lepiej to wyyeb się na glebę frajerzyno .

Jacek_Pedzisz

Jakie oburzenie. Prawda w oczy kole. Jak tam żałoba po śmierci Urbana??

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

No faktycznie zabolało bardzo mocno , uuu . Kasztanie .

Jacek_Pedzisz

Na szczęście w związku ze śmiercą Urbana takich postkomunistycznych wrzodów na zdrowym ciele polskiego narodu jak Ty z dnia na dzień jest coraz mniej!

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

Ludzie o których piszesz zawsze ukrywali swoje preferencje i prawdziwe oblicze , tak jak ty na tym portalu , zakompleksiony frajerzyno polskiego narodu ...

Jacek_Pedzisz

Ty chyba cierpisz na pourazowy zespół przeciążenia goleni prawej.

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

Tak jak przypuszczałem , pultasz się kasztanie , ale czego można się spodziewać po pajacyku ukrywającym się pod nickiem Niobe . Pisz dalej dziewczyny mają tu niezły ubaw , chociarz na tyle możesz się przydać miernoto .

Jacek_Pedzisz

Ojej skąd takie oburzenie.

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

Ojej , w dodadku nie odróżnia jechania po rajtach od oburzenia . No bystry to ty nie jesteś .

Jacek_Pedzisz

Masz strasznie prymitywne słownictwo postkomuchu.

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

,,Postkomuchu " dobre sobie , myślisz że na kimś to robi wrażenie ? Słabiutko , nie stać cię nawet na konkretną ripostę . Jesteś nie tyle mało błyskotliwy co zwyczajnię tępy . Mój czas na ciebie został wyczerpany , ciao zakompleksiona , nudna pipo , nie obrażając przy tym oczywiście kobiet .

Jacek_Pedzisz

CIAO, resortowy dzieciaku informacji wojskowej, wracaj do swojej zatoki czerwonych świń!

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

Jednak na koniec będe z tobą szczery . Po kiego grzyba wpier#alasz politykę na forum filmowe , tylko nie pisz że wszystko jest polityką bo to pusty frazes . Po drugie skąd ten błędny wniosek o moich preferencjach politycznych , zbyt pochopnie go wyciągnęłaś i to był błąd , zresztą nie twój pierwszy co ? Poważnie zmień ten żałosny nick , obojętnie która Niobe by to nie była to słabiutkie . Wnioskuje że jesteś pisiorem , nawet jestem o tym przekonany łatwo cię rozszyfrować . Więc czytaj uważnie pisowska zakompleksiona od lat nie pukana babo , wyjdź na miasto w końcu znajdziesz jakiegoś zalanego desperatę który cię konkretnie wydmucha , zapewniam ulży ci i zejdzie trochę tej pisuarowej żółci , oczywiście nie łudzę się że wszystko ale małymi kroczkami . Szczerze wątpię abyś przyjęła moją radę bo wy pisuary jesteście zwyczajnymi tchórzami , co już udowodniłaś wyżej . Nie bój się mężczyzn , ja naprawdę chcę ci pomóc . Dobra kupiłaś już wystarczająco dużo mojego czasu , no to PAKA , główkuj dalej i daj się puknąć jakiemuś łachowi będzie lepiej ,, niobe " haha ... Ps . Z tą Niobe to trochę pojechałaś po bandzie , zmień nick .HOLA ...

Jacek_Pedzisz

Ja tropię na FILMWEBIE postkomuchów oraz dzieci stalinowców i ubeków!