PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712208}

LEGO® NINJAGO: FILM

The LEGO NINJAGO Movie
6,1 6 512
ocen
6,1 10 1 6512
LEGO® NINJAGO: FILM
powrót do forum filmu LEGO® NINJAGO: FILM

Przyznaję się mam prawie 13 lat i uwielbiam bajki LEGO ninjago. Tylko czekam na film gdyż zwiastun jest super. Jeżeli ktoś też ma więcej niż 9 lat niech da like.

Mily_Zolnierz

Ooo ja mam tak samo jak ty

użytkownik usunięty
Mily_Zolnierz

"Ninjago nie tylko dla dzieciaków."

Jakbyś nie zauważył sam jesteś dzieckiem.

Odezwał się dorosły. Nie słyszałeś o tym że jak nie masz nic miłego do powiedzenia to siedzisz cicho? Poza tym sam zdradziłeś że masz pewnie 10 lat. 13-latek to wiek młodzieżowy a nie dziecięcy.

Mily_Zolnierz

On nie powiedział nic niemiłego, tylko stwierdził fakt. Przestaniesz być dzieckiem jak będziesz mieć 18 lat :D Młodzieżowy to będziesz jak skończysz 20, bo do dwudziestki będziesz nastolatkiem=dzieckiem.

Mily_Zolnierz

młodzież zaczyna się od 15tego ....

miko_5

13 według liczenia amerykańskiego, 11 według polskiego

Dobra dobra, na obronę Mily_Zolnierz powiem, że mam 20 lat i też uwielbiam ten serial - takie guilty pleasure ;)

Mily_Zolnierz

Mam 16 lat i kocham ten serial!!! A tak wogólę, wie ktoś może kiedy sezon 7 2017?

Mily_Zolnierz

spoko, ja mam zaraz 28 lat a z bratankiem ogladam wieczorami

Mily_Zolnierz

Ja mam 17 lat i mam obsesję na punkcie LEGO Ninjago! Po prostu kocham to!!!

ocenił(a) film na 6
Mily_Zolnierz

Ja mam 21 lat i serial jest moim zdaniem świetny. Film trochę mnie zawiódł, nie wypada tak dobre jak serialowa produkcja i też odstaje od pozostałych filmów Lego...ale jest taki okej nadal.

ocenił(a) film na 10
Mily_Zolnierz

ty prawie 13 a ja prawie 16 ;))
ninjago nie ma granicy wiekowej

Mily_Zolnierz

mam taksamo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones