PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1233}

Ścigany

The Fugitive
7,6 131 tys. ocen
7,6 10 1 131116
7,7 30 krytyków
Ścigany
powrót do forum filmu Ścigany

Jak zobaczyłem orzełka w koronie, flage biało-czerwoną i usłyszałem polski język to się podjarałem. Wielkie mocarstwo polskie jest wszędzie!

ocenił(a) film na 9
huo_sanchez

Pamiętaj, że zostaliśmy przedstawieni w filmie jako dilerzy narkotyków... :P

ocenił(a) film na 1
uploader

którzy sprzedają narkotyki dzieciom :P

ocenił(a) film na 8
Tommaszewski

Przy okazji nasz rodak okazał się kapusiem.

ocenił(a) film na 7
theodorebagwell3

haha i te trzy wypowiedzi wyżej zajebiście podsumowały :)

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

Ja na początku myślałam, że się przesłyszałam, gy usłyszałam język polski :P Swoją drogą, ta babka okropnie gadała po angielsku.

ocenił(a) film na 9
Bonnie_filmweb

Po polsku jeszcze gorzej ;)

ocenił(a) film na 9
Bonnie_filmweb

Z tego co wiem ona jest jakąś kosmetyczką

ocenił(a) film na 10
huo_sanchez

TYLKO POLSKA !

użytkownik usunięty
huo_sanchez

Polacy to gówniany naród. Wszystkim w dupę lezą i wszystko robią źle i na odwrót. Lepiej jedź do Niemiec bo Niemcy to jest dopiero potęga - może i są brzydcy i obleśni, ale są najmądrzejszym i najbardziej zdyscyplinowanym narodem na świecie dlatego są tam gdzie są, a my jesteśmy 10000000 lat za nimi.

Smutne ale taka prawda.

ocenił(a) film na 9

Nie mierz wszystkich swoją miarą. Nie ma gównianych narodów, są tylko gówniani ludzie, którzy nawet samych siebie nienawidzą.

Śmieszny jesteś, myślisz, że jak obrazisz Polaków i napiszesz, że Niemcy to najmądrzejszy naród to sprowokujesz ludzi? Gówniany naród? mamy wspaniałą historię, w dupe włazimy nie my , a rząd. Jesteś ograniczony i potrzebujesz wizyty u specjalisty, jeśli dowartościowujesz się bluzganiem na Polskę, przez 2m kabla.

użytkownik usunięty
Pawlovsky

"mamy wspaniałą historię"

Którą sami sobie zgotowaliśmy. Przez głupotę naszego narodu potem chcąc naprawić to co zepsuł masowo ginął walcząc o niepodległość. Gdyby nie przywileje szlacheckie bylibyśmy potęgą w Europie - ale szlachta wiecznie hamowała finansowo rozwój wojska a szlacht,ą było 10% ludzi w Polsce czyli to świadczy o głupocie narodu - reszta to było duchowieństwo które patrzyło tylko na to by biednych chłopów okraść i napchać bebechy, chłopi co dali się ciemiężyć przez kilkaset lat i mieszczaństwo które nic nie znaczyło...

Potem mogliśmy przyłączyć kozaków do armii bo kozacy chcieli dla nas walczyć ale my oczywiście chcieliśmy zrobić z nich chłopów do roboty - potem powstanie Chmielnickiego itd a mogliśmy mieć z kozakami armię niepokonaną...

itd itd

Nasza historia = patologia naszych przodków. Szwedzi, Niemcy - to są mądre narody, tam nie ma korupcji nie ma machlojstw, tam ludzie dbają wyłącznie o swoich a obcych mają gdzieś - u nas na odwrót. A my to się nadajmy żeby im krany reperować.

Szwedzi nas ograbili i do dziś nam nic nie oddali, jedź do Szwecji w muzeach czy niektórych kościołach są nasze wartościowe rzeczy. Wtedy to nie było bogate państwo, Polska jest naiwnym narodem, ale jakby nam Anglia pomogła czy Francja, która miała 3 najlepszą armię lądową i militarnie była lepsza od USA to dziś mielibyśmy dobrobyt, ale i pełno cudzoziemców jak we Francji. Ale Francja wolała się poddać bo chcieli ocalić swój kraj, my walczyliśmy i gówno z tego mamy, jeszcze Polacy naiwni,pomogli Angolom, którzy mieli nas w dupie i do dziś kłamią, że to oni rozszyfrowali enigmę, Polska była naiwnym państwem i jest do dziś, ale był okres gdy to nas się bano i byliśmy mocarstwem. Polska jest głupim narodem do pewnego stopnia. Korupcje są wszędzie, nie ma państwa, które by się nie zmagało z korupcji tylko o tym się głośno nie mówi, zobaczysz kiedy ten dobrobyt w Niemczech zniknie kiedy Arabowie ich zaleją, popatrz na Francję, pobili mężczyznę bo jadł kanapkę z wieprzowiną, chcieli odwołać miss Francji bo była za BIAŁA, zobaczyć prawdziwego francuza to już coś. Tylko palą samochody, nic nie robią i biorą kasę na dzieci, w Niemczech się już to zaczyna.

użytkownik usunięty
Pawlovsky

Nie no dokładnie.

Niemcy za 50 lat upadną bo będzie tam więcej Turków niż Niemców. We Francji to już w ogóle dno totalne ale im dobrze bo oni zawsze brali garściami a nie dawali nic w zamian (brak pomocy Polakom) - chcieli żeby Araby na nich robili, wpuszczali ich to niech im teraz stawiają meczety.

Mam nadzieję że w Polsce to się nigdy nie stanie - zresztą Polacy nie daliby sobie wejść na głowę i jeden arab z drugim straciliby ząbki za słowo o meczecie.

Już Szariat proponowali Polakom, ale wkurzające jest to w Polsce, że niby kraj świecki, a ksiądz za pedofilię do więzienia nie idzie , brak podatku od kościoła, Polacy to dewoci i to jest chore i dlatego też europy nie dogonimy szybko, jak można mówić, że ateista jest gorszy, sam się spotkałem z oporem, gdy chciałem się wypisać z religii , dopiero moi rodzice nagadali nauczycielkom . w Poznaniu kościół wyrzycił dzieci ze szkoły baletowej bo podobno do nich należy budynek, kościół ma pomagać ludziom a nie zbierać tylko kasę, albo za pogrzeb kilka tysięcy dla księdza. Sorry , że się tak rozpisałem, ale dlatego Polska jest uważana za debilny naród i to przyznam.

użytkownik usunięty
Pawlovsky

Zgadzam się w 100%

Ja przyznam - wierzę w Boga, święta obchodzę ale instytucję kościała i księży uważam za mafię i złodziei i zło tego świata. Oni zamiast pomagać ludziom tylko ich okradają i na tym polega ich misja. Tak było i jest od setek lat. Wszystko jest zakłamane w instytucji koscioła, wszystko... Do tego inkwizycje, krucjaty ...

A Polski naród ślepy i głupi choć już coraz mniej bo młodzi widzą co się dzieje, na tym traci że wspiera ich...

Tylko jedzcie i pijcie a mi dajcie więcej, tak to wygląda w Polsce:)

ocenił(a) film na 8

Polacy zostali zakazeni komunizmem.. ale daleko nam do Szwedów.. chociaz oni sie powoli lecza.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Za sama pedofilie nikt nie moze isc do wiezienia.. Karac nalezy wylacznie za czyny.. Zreszta nie mówi sie "ksiadz pedofil" tylko "pedofil" i tyle. Wiecej pedofilów jest

Brak podatku od konsciola jest normalny bo podatki od przedsiebiorstw, podatki dochodwe itp istniec nie powinny.


Ateisci Katolicy moga byc takimi samymi debilami.. Udowodnilem tyo sobie gdy takich spotkalem.. To nie kwestia pogladów religijnych

ocenił(a) film na 8

Polska byla zbyt pokojowa a zmiana ustroju na demokracje szlachecka byla najwieksza glupota w historii panstwa Polskiego poza rozbiorami lub przylaczeniem sie do UE... Najlepiej bylo by pozostawic monarchie absolutna...

ocenił(a) film na 8

Nie ma to jak kochac swój krać.

użytkownik usunięty
eadamiec1

nie mam za co. Sorry ale za 5000 tys pensji i godne warunki pracy sprzedałbym naszą flagę, godło, hymn i historię... Bo żadne z tych czterech rzeczy nie da mi jedzenia i godnego życia.

ocenił(a) film na 8

Oskarż za to ludzi którzy są za to odpowiedzialni, zobacz zadłużenie twoich ukochanych Niemiec a zadłużenie Polski. Chciałbym z tobą pogadac z a 10 lat kiedy to Polska będzie jakoś funkcjonowac a Niemcy będą męczyli się z muzułmanami i długami wobec Chin.

ocenił(a) film na 7
eadamiec1

Bardzo optymistyczna wersja, prawda jest taka że Polska jest ekonomicznie dużo bardziej zacofana i mogę się założyć że 10 lat nic w tym nie zmieni.

ocenił(a) film na 8
Henry_Hill

Z takim rzadem? Oczywiscie ze nie.. Wystarczy posadzic normalny i wszystko zmieni sie w pare miiesiecy..

ocenił(a) film na 8

1. Polska to najwspanialszy naród z mozliwych - mamy po prostu rząd i ustrój który jest do niczego
2. Niemcy to zadna potega. .Tez sa w UE wiec tez sa skazani na zaglade
3. Niemców muzulmanie wytepia do 2100 r. lepiej niz oni wytepili żydów..
4. Polska w 10 lat mogla by stac sie lepsza od Niemiec z dobrym rzadem

Al_Bundy

Chcesz być premierem?

ocenił(a) film na 8
mdarnowski

Wole zostac Królem (ale taki mktóy cos znaczy a nie jak w Anglii).. gdyby premier cos mógł to nie bylo by wyborów bo obecny rzad balby sie ze znajdzie sie ktos madry i odpowiedza za zrujnowanie panstwa

ocenił(a) film na 8
Al_Bundy

coś mi mówi, że głosowałeś na Korwina

ocenił(a) film na 7
huo_sanchez

Nie ma się czym jarać... Nie zapominaj że na zachodzie Polak jest postrzegany mniej więcej tak jak tutaj cygan.

MannyPacquiao

To już się zmieniło trochę, największa nagonka była na polaków w Niemczech i USA, ale w USA to zasługa w dużym stopniu żydów. Amerykanie to najgłupszy naród i wszystko łykną co w TV:)

użytkownik usunięty
Pawlovsky

a ten zaś twierdzi że mieszkańcy stanów są najgłupsi ...

Bo wszystko łykają, była nagonka na wszystkich Arabów, po 11 września , choć nie wiadomo czy to Al-Kaida zrobiła czy rząd Stanów, tak, tak wyśmiejcie mnie, ale najpierw oglądnijcie 11 faktów dotyczących WTC, biliony wchodziły w grę, Amerykanie nic nie wiedzą o świecie, ich geografia kończy się na ich granicach, polecam http://www.youtube.com/watch?v=0i4GZzNj4Rk. Ich poziom nauczania w gimnazjum to nasza podstawówka od 1 do 3, wyśmiewają Europę wschodnią i środkową, , a za kogo oni się uważają? Kraj niewolników i morderców. Ich czyny w Wietnamie, Afganistanie itd, są zakłamywane przez telewizję, najmniej zrobili na wojnie a pełno o nich filmów.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Dzięki za poprawę :)

Oni łykają to co w tv, a ty to co w tv i na dodatek jeszcze to co w necie. Zastanów się co piszesz.

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Pooglądaj sobie "Matura to bzdura".

AnthonyCole

A ty to http://www.youtube.com/watch?v=0i4GZzNj4Rk

AnthonyCole

Przy okazji chciałbyś mieszkać w kraju, gdzie każdy może mieć broń? Co chwile słychać o psychopacie co zamordował 20 dzieci, pełno tam psychopatów, najwięcej gwałtów , gdzie młodzi zabijają się z broni maszynowej?

użytkownik usunięty
Pawlovsky

ja chciałbym. niech komuniści oddają nam broń :)

Nieudana prowokacja, próbuj dalej.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Skąd wiesz? Czyżby z telewizji, przecież wcześniej pisałeś że amerykanie łykają wszystko co w tv.

Ale nie tylko w Ameryce takie rzeczy się dzieją; mówi się że tam najwięcej i pewnie tak jest ale chyba wiesz o co mi chodzi?

AnthonyCole

Trzeba być debilem, by wierzyć we wszystko co piszą, mówią, Nie mówię , że telewizja kłamie co każde słowo, ale radzę oglądnąć jakiś poważny dokument, poczytać książkę.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Spoko, nie chcę żeby dyskusja przeszła w kłutnię więc powiem tylko że wszyscy kłamią a my w to wierzymy xD

AnthonyCole

Racja, ale to się na nas zemści;d

AnthonyCole

Obrońca USA? przeczytaj moją wypowiedź wyżej do agenta.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Nie jestem obrońcom jestem po prostu sprawiedliwy.

Ten film kiedyś oglądałem, niezła beka :D. Przyznaj że to co jest w tym filmiku to to samo co masa odcinków "Matura to bzdura"

Tamtą odpowiedź czytałem i wyszło z niej że wierzysz w to co piszą w internecie i w to co mówią w tv (internet jest według mnie gorszy).

AnthonyCole

Telewizja, internet, wszystko próbuje nam wyprać mózg:)

użytkownik usunięty
Pawlovsky

Ty zapewne jesteś ufny w stosunku do ogółu słusznie wierzących :) . podnoszenie o geografii zarzutu jest śmieszne z czystym umysłem zastanów się ile wiesz o stanach. wyśmiewają się przede wszystkim z franc ^^ . po wojnie niemcy zatroszczyli się też o wizerunek naszego kraju. poxniej tworzenie enklaw też procentuje - i bardzo dobrze, nie ma się czemu dziwić. - ot tak na marginesie.
Dlaczego ich obrażasz mianem kraju niewolnictwa i morderców?
Tak jakby w europie tego nie było i tak jakby gdyby nie inne rządy w naszym kraju równie dobrze bylibyśmy na ich miejscu.
Liczyć chcesz wojenne dokonania - śmieszne.
Z filmami też pojechałeś :D

z Filmami? Amerykanie uważają,Polskę za najbardziej rasistowski i antysemicki naród, nieoficjalnie do lat 50,60 była segregacja czarnych, większość Polaków nienawidzi żydów bo oskarżają nas za mord na nich , choć były przypadki , że to Polacy zabijali... jednostki. We Francji za ukrywanie żydów nie było kary śmierci , a u nas tak, dlaczego, jak myślisz? Polowanie na Indian jak na zwierzęta, czy zabicie 50mln bizonów, w imię czego? Nie chce liczyć wojennych dokonań, bo oni ich prawie nie mają, chyba, że zabijanie przez ich dronów cywilów, czy Agent Orange na Vietnam, Polacy naiwny naród i siedzi w Afganistanie bo liżą dupę amerykańcom i giną młodzi ludzie. Tak to jest jak ma się z rządzie debili i tylko wylewa swoją złość na stronach typu demotywatory.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

To ze rzad USA dokonal zamachu na WTC to raczej oczywiste.. tu nie ma o czym dyskutowac

Al_Bundy

Też tak uważam, zrzucili winę na terrorystów, nie ma to jak ubezpieczyć wieżę na ataki terrorystyczne,a debile m.in kretyni na tej stronie mówią, że snuję teorie spiskowe:/